logo.gamebato
با ادامه خط داستانی Quake II (1997)، یک بار دیگر این شما هستید که باید با نژاد بیگانه معروف به استروگ درگیر شوید. Quake 4 اولین بازی ای است که از فناوری انقلابی DOOM 3 شرکت id Software استفاده می کند. در بازی، شما متیو کین، یکی از اعضای نخبه تیم کرگدن و نیروی تهاجم شجاع زمین هستید.
امتیاز:
3.9/5
با ادامه خط داستانی Quake II (1997)، یک بار دیگر این شما هستید که باید با نژاد بیگانه معروف به استروگ درگیر شوید. Quake 4 اولین بازی ای است که از فناوری انقلابی DOOM 3 شرکت id Software استفاده می کند. در بازی، شما متیو کین، یکی از اعضای نخبه تیم کرگدن و نیروی تهاجم شجاع زمین هستید.

دانلود بازی Quake 4 برای پی سی | گیمباتو

Quake 4 نسبت به نسخه قبلی خود یعنی Quake III تأکید بیشتری بر تک‌نفره دارد و دارای کمپینی است که داستان Quake II را ادامه می‌دهد. با این حال، فاقد بازی با ربات های ارائه شده در Quake III است. حالت تک نفره Quake 4 داستان Quake II را با قرار دادن بازیکن در برابر نژاد بیگانه سایبورگ معروف به استروگ ادامه می دهد. این بازی داستان یک سرجوخه دریایی به نام متیو کین را دنبال می کند که در حال پیوستن به جوخه نخبگان Rhino است. پس از موفقیت قهرمان بازی Quake II در نابود کردن رهبر استروگ، ماکرون، جوخه کرگدن وظیفه دارد تا ماموریت امنیت سیاره خانه بیگانگان استروگوس را رهبری کند.

دانلود بازی Quake 4 برای PC | گیمباتو

در جریان تهاجم، کشتی جوخه سرنگون می شود و در وسط یک منطقه نبرد سقوط می کند و کین را از همراهانش جدا می کند. کین دوباره به اعضای تیم پراکنده‌اش می‌پیوندد و در حمله به استروگ شرکت می‌کند. حرکت بازیکنان در Quake 4 شبیه به حرکات Quake III Arena و Quake Live است، اما با اضافه شدن پرش از سطح شیب دار و اسلایدهای خمیده. اسلایدهای کراچ به بازیکنان این توانایی را می دهند که با سر خوردن در گوشه ها سرعت خود را حفظ کنند. پرش های سطح شیب دار به بازیکنان این امکان را می دهد که با رسیدن به بالای یک شئ یا سطح شیبدار، ارتفاع بیشتری از پرش به دست آورند، در حالی که این قابلیت در Quake و Quake II اصلی وجود داشت اما در Quake III Arena وجود نداشت.

دانلود بازی Quake 4 برای کامپیوتر | گیمباتو

Quake 4 یک بازی کامپیوتری تیراندازی اول شخص علمی تخیلی در سال 2005 است که توسط Raven Software توسعه یافته و توسط Activision منتشر شده است. این چهارمین عنوان از سری Quake، پس از چند نفره Quake III Arena و دنباله Quake II است. نرم افزار Raven با id Software همکاری کرد که بر توسعه بازی نظارت داشت و همچنین موتور id Tech 4 را که بر اساس آن ساخته شده بود ارائه کرد. این بازی در مقایسه با قسمت های قبلی تاکید بیشتری بر روی گیم پلی تک نفره دارد. حالت چند نفره آن از ربات های قابل پخش و بازی پشتیبانی نمی کند. آخرین به روز رسانی منتشر شده ی موجود از این رترو کلاسیک را می توانید با بالاترین سرعت ممکن از سرور های قدرتمند وبسایت گیمباتو دانلود کرده و سپس به آسانی نصب و اجرا نمائید.

دانلود بازی Quake 4 v1.4.3 برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Quake 4 برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Quake 4 v1.4.3 GOG Release game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows® XP

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.19

دیدگاه‌ خود را بنویسید