logo.gamebato
جریان این بازی در سال 2030، 30 سال پس از پیروزی GDI در جنگ اول تیبریوم در Command & Conquer (1995)، پس از دومین جنگ بزرگ بین GDI سازمان ملل متحد و سازمان تروریستی جهانی موسوم به Brotherhood of Nod صورت خواهد پذیرفت.
امتیاز:
3.9/5
جریان این بازی در سال 2030، 30 سال پس از پیروزی GDI در جنگ اول تیبریوم در Command & Conquer (1995)، پس از دومین جنگ بزرگ بین GDI سازمان ملل متحد و سازمان تروریستی جهانی موسوم به Brotherhood of Nod صورت خواهد پذیرفت.

دانلود بازی Command & Conquer: Tiberian Sun برای پی سی | گیمباتو

Command & Conquer: Tiberian Sun بازیکنان را مجاب می کند تا با ساختن پایگاه‌ها، جمع‌آوری منابع، ایجاد ارتش و سپس شکست دادن مخالفان با از بین بردن واحدهای خود و تسخیر یا نابود کردن پایگاه‌هایشان، مخالفان خود را شکست دهند. عملکردهای گیم پلی شبیه به بازی 1995 است، اگرچه هر دو دسته قابل بازی در بازی ها تغییرات قابل توجهی برای متعادل کردن واحدها دریافت کردند، اما تفاوت های قابل توجهی را با ساختارها و واحدهای جدید برای هر کدام حفظ کردند – GDI به حملات استراتژیک سنگین، با فناوری های جدید از جمله دیوارها و واحدهای دفاعی ویژه متکی است. که می تواند توده های آبی را طی کند. نود بر روش‌های غیر متعارف و متعصبانه حملات متکی است، با فناوری‌های جدید از جمله واحدهای قابل استقرار برای اهداف دفاعی و واحدهایی که می‌توانند در زیر زمین نقب بزنند و از پشت دفاع دشمن بیرون بیایند.

دانلود بازی Command & Conquer: Tiberian Sun برای PC | گیمباتو

Tiberian Sun در یک جدول زمانی متناوب شامل دو جناح – ابتکار دفاع جهانی (GDI) و برادری نود – و یک ماده بیگانه به نام “Tiberium”  و پس از رویدادهای Command & Conquer رخ می دهد. تیبریوم از زمان ورودش در دهه 1990 به یک مشکل جدی برای جهان تبدیل شده است، نه تنها در ایجاد درگیری بین GDI و Nod بر سر کنترل کریستال های ارزشمندی که از زالو زدن فلزات گرانبها از خاک ایجاد می کند – که منجر به جنگ اول تیبریوم شد – بلکه همچنین به این ماده اجازه می دهد تا به آرامی گسترش یابد و اکولوژی و چشم انداز سیاره را شکل دهد، از جمله ایجاد جهش در انسان، شکل گیری شکل های حیات بیگانه جدید، و توسعه الگوهای آب و هوایی جدید به نام طوفان های یونی…

دانلود بازی Command & Conquer: Tiberian Sun برای کامپیوتر | گیمباتو

Command & Conquer: Tiberian Sun یک بازی رایانه‌ای استراتژیک در سال ۱۹۹۹ است که توسط Westwood Studios ساخته شده و توسط Electronic Arts منتشر شده و به طور انحصاری برای مایکروسافت ویندوز در ۲۶ اوت ۱۹۹۹ منتشر شده است. این بازی دنباله ای بر بازی Command & Conquer محصول 1995 است. این بازی در زمان خود گرافیک نیمه سه بعدی جدید، محیط علمی تخیلی آینده نگرانه‌تر و ویژگی‌های گیم‌پلی جدید مانند وسایل نقلیه با قابلیت شناور شدن یا نقب زدن را به نمایش گذاشت. Tiberian Sun یکی از موردانتظارترین بازی های سال 1999 بود. نسخه ی کامل این بازی به همراه DLC به نام Firestorm را می توانید با استفاده از لینک مستقیم دانلود آن با بالاترین سرعت ممکن از سرور های قدرتمند وبسایت گیمباتو دانلود کرده و سپس به آسانی نصب و اجرا نمائید.

دانلود بازی Command & Conquer: Tiberian Sun برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Command & Conquer: Tiberian Sun برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Command & Conquer: Tiberian Sun + Firestorm - game for Windows PC Free

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 98 / NT 4.0 SP6a

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.08

دیدگاه‌ خود را بنویسید