logo.gamebato
بازی Tom Clancy’s Splinter Cell در ژانر اکشن ماجراجویی می باشد که کاراکتر اصلی سم فیشر مامور زبده از یک زیرشاخه عملیات سیاه در NSA
امتیاز:
3.9/5
بازی Tom Clancy’s Splinter Cell در ژانر اکشن ماجراجویی می باشد که کاراکتر اصلی سم فیشر مامور زبده از یک زیرشاخه عملیات سیاه در NSA است که باید در مراحل

دانلود رایگان بازی Tom Clancy’s Splinter Cell برای کامپیوتر

Tom Clancy’s Splinter Cell مجموعه ای از بازی های ویدئویی در سبک اکشن, ماجراجویی مخفیانه است که اولین سری آن در سال 2002 منتشر شد. در این بازی کامپیوتر قهرمان داستان، سم فیشر، یک مامور بسیار آموزش دیده و زبده از یک زیرشاخه عملیات سیاه در NSA است که رده سوم نام دارد. بازیکن برای غلبه بر حریفان خود در سطح های مختلف فیشر را کنترل می کند. تمامی بازی‌ های کنسول و رایانه‌ های شخصی این سری با استقبال مثبت روبرو شدند و این سری از نظر تجاری موفق است. این سری زمانی به عنوان یکی از فرنچایزهای شاخص یوبی سافت در نظر گرفته می شد، که تا سال 2011 بیش از 31 میلیون نسخه فروخت.

Tom Clancys Splinter Cell.banner1

در بازی Tom Clancy’s Splinter Cell یکی از راه های پیشرفت در مراحل بازی پنهان ماندن، انتخاب مسیرهای غیر واضح و استفاده از انحرافات برای عبور از نگهبانان است. اولین بازی از این سری فقط دارای حالت تک نفره است، در سری Pandora Tomorrow حالت دو به دو چند نفره را معرفی می کند. حالت همکاری مشابه حالت تک نفره بازی می‌ کند، اما موقعیت‌ هایی را اضافه می‌کند که فقط به‌ صورت تیمی می‌ توان بر آن‌ ها غلبه کرد. خطوط داستانی همکاری در نسخه Chaos Theory و نسخه نسل ششم Double Agent موازی با اقدامات سم در حالت های تک نفره است و به بازیکنان اجازه می دهد بر اساس اطلاعاتی که او به دست آورده است عمل کنند یا در این زمینه پشتیبانی ارائه دهند.

در این سری از بازی های Splinter Cell فیشر اکنون ممکن است با اهداف متضادی بین مافوق خود و تروریست ها روبرو شود. به عنوان مثال، تروریست ها ممکن است مأموریتی را برای ترور شخصی تعیین کنند، در حالی که NSA به طور همزمان به بازیکن دستور می دهد که از ترور جلوگیری کند. این یک عمل متعادل کننده ظریف بین جلب اعتماد تروریست ها و انجام وظایف ماموریت ایجاد می کند. علاوه بر این، فیشر نباید کاری کند که به تروریست ها نشان دهد که او یک مامور دوگانه است در غیر این صورت فوراً بازنده خواهد شد.

Tom Clancys Splinter Cell.banner2

سلاح هایی که سم فیشر در این بازی اکشن کامپیوتر Tom Clancy’s Splinter Cell استفاده می کند با دقت بیشتری بر اساس سلاح های فعلی دنیای واقعی ساخته شده که مطابق با آن رفتار می کند و البته همه سلاح ها را می توان با یک سیستم امتیاز ارتقا داد. این سیستم امتیاز ثانویه نسبت به خط داستانی اصلی است و مبتنی بر دستاورد بازیکن است. ممکن است برای افزودن صدا خفه کن، مهمات ارتقا یافته، هدف گیری لیزری و ارتقاءهای دیگر، با حداکثر سه ارتقا در هر سلاح استفاده شوند. این بازی یک توالی به روز رسانی ماموریت تعاملی را ارائه می دهد که در خود سطوح ساخته شده است. به‌ جای دریافت یک نوار بازشو، هدف ممکن است با متن سفید پررنگ در کنار ساختمان یا جلوی یک مانع ظاهر شود. عنصر مخفی کاری بازی به فیشر اجازه می دهد تا در سایه ها پنهان شود و تقریبا نامرئی شود. نگهبانان ممکن است با سلاح های سرکوب نشده یا خاموش، ابزارها یا نبرد تن به تن ترور شوند. گیمباتو به شما علاقمندان به این سبک از بازی های ویدئویی پیشنهاد می دهد این بازی هیجان انگیز و اکشن را به هیچ وجه از دست ندهید.

Tom Clancys Splinter Cell.banner3

سری کامل بازی SPLINTER CELL:

  • Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist 2013
  • Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction 2010
  • Tom Clancy’s Splinter Cell: Double Agent 2006
  • Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory 2005
  • Tom Clancy’s Splinter Cell: Pandora Tomorrow 2004
  • Tom Clancy’s Splinter Cell 2002

دیدگاه‌ خود را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گیمباتو در شبکه های اجتماعی