logo.gamebato
بازی Apotheon در ژانر اکشن, ماجراجویی است که از یک سبک هنری منحصر به فرد بر اساس اساطیر یونان باستان الهام می گیرد. بازیکن کنترل
امتیاز:
3.9/5
بازی Apotheon در ژانر اکشن, ماجراجویی است که از یک سبک هنری منحصر به فرد بر اساس اساطیر یونان باستان الهام می گیرد. بازیکن کنترل نیکاندریوس، جنگجوی جوانی را بر

دانلود رایگان بازی Apotheon برای کامپیوتر

Apotheon یک بازی اکشن پلتفرمی است که توسط Alientrap برای Microsoft Windows و PlayStation 4 ساخته و منتشر شده است. Apotheon دومین بازی تجاری Alientrap است و از یک سبک هنری منحصر به فرد بر اساس اساطیر یونان باستان الهام می گیرد. این بازی اکشن کامپیوتری دو بعدی با سبک هنری و روایت قهرمانانه بر اساس اساطیر یونان باستان است. بازیکن کنترل نیکاندریوس، جنگجوی جوانی را بر عهده دارد که با کمک الهه هرا، با استفاده از سلاح های مختلف یونانیان باستان، با خدایان المپیا می جنگد.

در یونان باستان، خدایان شروع به تنبیه انسان‌ های زمین کرده‌ اند و از غرور و سرپیچی آن‌ ها در میان جوامع رنجیده‌ اند. زئوس، پدر همه خدایان، فرزندان خود را مجبور کرده است که از دادن هدایای زندگی خود به زمین دست بردارند، به طوری که همه انسان ها به زودی از حیوانات، غذا و حتی نور روز محروم می شوند. با غرق شدن بیشتر زمین در تاریکی، انسان شروع به ویرانی وحشیانه شهرهای خود می کند.

دانلود بازی Apotheon برای کامپیوتر بدون کرک | گیمباتو

در همین حال، در دهکده دیون، مهاجمان کل منطقه را غارت کردند و بیشتر روستا را ویران کردند. یک جنگجوی جوان به نام نیکاندریوس از خواب بیدار می شود و متوجه می شود که خانه اش ویران شده است و بسیاری از مهاجمان سربازان و شهروندان دیون را می کشند. نیکاندریوس با مسلح کردن خود و با کمک سربازان بازمانده، می‌ تواند نیروهای مهاجم را از بین برده و رهبر آنها را به قتل برساند. در معبد، نیکاندریوس رو در رو با هرا، همسر زئوس ملاقات می کند، که به او برای پیروزی در نجات دهکده تبریک می گوید. هرا نیکاندریوس را از خشم زئوس با انسان‌ ها و همچنین نفرت او از روابط زیادش با دیگر خدایان و انسان‌ ها مطلع می‌ کند. هرا که می‌خواهد انتقام بگیرد و همچنین راهی برای کمک به نیکاندریوس برای نجات مردمش باشد، او را مأمور می‌ کند تا زئوس و خواهر و برادرش را بکشد تا نیکاندریوس هدایای آنها را پس بگیرد و بشریت را نجات دهد. نیکاندریوس موافقت می کند و به کوه المپوس صعود می کند تا شکار خود را علیه خدایان یونان آغاز کند.

دانلود بازی Apotheon برای کامپیوتر بدون کرک | گیمباتو

شما در نقش نیکاندریوس به عنوان آخرین قهرمان بشریت، باید از سرزمین مردگان عبور کنید، به کوه المپوس نفوذ کنید و به خشم خدایان پایان دهید. با شمشیر، نیزه و سپر در دست، در حالی که به سوی خدایی می روید، مخفیانه راه خود را از طریق قصرهای باشکوه پیدا کنید. تنها با سلب قدرت خدایان قدیمی و به دست گرفتن کنترل عناصر به عنوان متعلق به خود، بشریت می تواند امیدوار باشد که از فراموشی آینده جان سالم به در ببرد. همراه با یک کمپین بزرگ تک نفره این بازی شامل حالت چند نفره آنلاین با deathmatch و حالت های بازی مبتنی بر تیم می شود. در ادامه می توانید این بازی را به صورت رایگان از سایت گیمباتو دانلود کنید.

دانلود بازی Apotheon برای کامپیوتر بدون کرک | گیمباتو

بازی های مشابه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گیمباتو در شبکه های اجتماعی