logo.gamebato
بزرگتر و بهتر از همیشه، Company of Heroes 3 نبردهای نفس گیر را با انتخاب های استراتژیک عمیق تر در یک تئاتر جنگی خیره کننده
امتیاز:
3.9/5
بزرگتر و بهتر از همیشه، Company of Heroes 3 نبردهای نفس گیر را با انتخاب های استراتژیک عمیق تر در یک تئاتر جنگی خیره کننده مدیترانه ای ترکیب می کند.

دانلود بازی Company of Heroes 3 برای کامپیوتر | گیمباتو

Company of Heroes 3 ، فرنچایز استراتژی افسانه ای بازگشته است! Company of Heroes 3 بسته نهایی عمل، تاکتیک و استراتژی است. در گرماگرم نبردهای بی‌درنگ مسئولیت را به عهده بگیرید، سپس جایی که هر تصمیمی مهم است به عنوان یک ژنرال که کمپین کلی را هدایت می‌کند فرماندهی کنید. با استفاده از چهار حزب منحصر به فرد و گروه های نبرد بین المللی تماماً جدید، مخالفان خود را سرکوب و مغلوب کنید. فرماندهی نیروهای زمینی، هوایی و دریایی و ایجاد خطوط تدارکات برای از بین بردن پیشروی های دشمن در نقشه ی جدید کمپین پویا – هیچ گاه هیچ دو میدان بازی شبیه هم نیستند! قبل از اینکه وارد اکشن نفس گیر چند نفره شوید، با سرعت خود در حالت های مبارزاتی تکنفره ی بازی، بازی کنید. داستان‌های ناگفته‌ای از یک تئاتر خیره‌کننده مدیترانه‌ای را کشف کنید که دارای محیط‌های تخریب‌پذیر نسل بعدی است که همگی توسط موتور اختصاصی اسنس موتور Relic ساخته شده است.

دانلود بازی Company of Heroes 3 برای کامپیوتر | گیمباتو

Company of Heroes 3 نسل بعدی گیم پلی تاکتیکی تحسین شده را ارائه می کند. مکانیک‌های رزمی محبوب با ویژگی‌های گیم‌پلی جدید و معتبر برخورد می‌کنند و عمیق‌ترین تجربه تاکتیکی تا به امروز را به وجود می آورند. از حرکات جناحی متهورانه برای افشای زره های جانبی دشمن استفاده کنید، تمام مکانیک های جدید نفوذ پیاده نظام را تجربه کنید که به شما این امکان را می دهد تا واحدهای دشمن را از پادگان هایشان بیرون بکشید، و برای ارتقای خط دید خود و بدست آوردن دست برتر، بر ارتفاع مسلط شوید. Company of Heroes 3 یک بازی کامپیوتری استراتژیک در زمان واقعی (بلادرنگ) است که توسط Relic Entertainment توسعه یافته و توسط سگا برای منحصراً برای مایکروسافت ویندوز منتشر شده است.

دانلود بازی Company of Heroes 3 برای PC | گیمباتو

 این بازی دنباله‌ای بر Company of Heroes 2 است که دارای مکانیک‌ها و حالت‌های جدید است و در صحنه های نبرد ایتالیا و شمال آفریقا هنگام جنگ جهانی دوم جریان دارد. در Company of Heroes 3، بازیکنان نقش نیروهای متفقین را در طول تهاجم خود به ایتالیا و نیروهای محور در کمپین شمال آفریقا بر عهده می گیرند. این بازی دارای ویژگی‌های جدید منحصر برای این سری مانند سیستم مکث تاکتیکی است که به بازیکن اجازه می‌دهد ، نبرد را متوقف کند و با نوبت گذاری دستورات در هنگام توقف بازی پس از از سرگیری بازی آن دستورات شروع به انجام شدن کنند. Company of Heroes 3 همچنین دارای یک سیستم تخریب بهبودیافته است که به این عنوان امکان تخریب دانه‌ای بیشتری (مانند صحنه هایی که کاشی‌ها و آجرهای منفرد از ساختمان‌ها می‌ریزد !) می دهد. پارتیزان های ایتالیایی NPC های متحدی هستند که می توانند روی نقشه از آنها استفاده کرد یا در طول نبردها به آن ها دعوت شوند. داستان بازی پویا است و تعامل بازیکن با فرماندهان مختلف بازی می تواند پایان داستان را تحت تاثیر قرار دهد. اطمینان می دهیم به محض انتشار نسخه ای قابل قبول از این استراتژی دوست داشتنی آن را در همین صفحه از وبسایت گیمباتو با شما به اشتراک بگذاریم.

Company.of .Heroes.3.Banner4.LOGO 1

دیدگاه‌ خود را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گیمباتو در شبکه های اجتماعی