logo.gamebato
با وجود اینکه فقط می تواند برای 10 ثانیه بسوزد، یک شمع کوچک با هدف جستجوی نور به اعماق تاریکی سفر می کند.
امتیاز:
3.9/5
با وجود اینکه فقط می تواند برای 10 ثانیه بسوزد، یک شمع کوچک با هدف جستجوی نور به اعماق تاریکی سفر می کند.

دانلود بازی Candleman: The Complete Journey برای کامپیوتر

Candleman: The Complete Journey یک پلتفرمر با مکانیک‌های دویدن و پرش است، اما نور عمدتاً در تاریکی مطلق خاموش است. شخصیت اصلی، به نام “شمع کوچک” در صحنه های کوتاه، به عنوان منبع نور برای دیدن درست از طریق تاریکی عمل می کند. با این حال، شمع را فقط می توان در مجموع 10 ثانیه در هر سطح استفاده کرد و اگر بازیکن این زمان را پشت سر بگذارد، منجر به یک بازی تمام یا همان Game Over می شود. سایر منابع نور می توانند از محیط و طراحی سطح ناشی شوند. هدف این است که به انتهای هر سطح برسید و در طول مسیر شمع های خاصی روشن کنید.

دانلود بازی Candleman: The Complete Journey برای کامپیوتر

بازی پایه دارای چندین سطح جداگانه در یک دوره 13 فصلی است و DLC ای نیز با 3 قسمت اضافی همراه با کات صحنه های داستانی اضافی ارائه می شود. پس از اتمام بازی پایه، حالت آزمایشی زمانی باز می شود که نیازی به روشن کردن شمع های جداگانه ندارد. داستان در یک کشتی متروک شروع می شود، جایی که یک شمع انسان نما هدف زندگی او و اینکه کجاست را زیر سوال می برد. او پس از مشاهده یک فانوس دریایی، سفری الهام بخش را آغاز می کند. پایان بازی اصلی نامشخص است.

Candleman یک بازی سه بعدی پازلی است که توسط استودیوی چینی Spotlightor Interactive توسعه یافته و توسط Indienova و Zodiac Interactive در سال 2018 برای کامپیوتر منتشر شده است. در اواخر همان سال به Candleman: The Complete Journey بازی با افزونه Lost Light قابل دانلود به روز رسانی شد. این بازی نقدهای مثبتی را برای گرافیک، مفهوم، موسیقی و داستان دریافت کرد و شکایاتی از عدم عمق داستان و سختی آن نیز همواره مطرح بود. آخرین نسخه های موجود از سفر کامل مرد شمعی را می توانید با استفاده از لینک های روی همین صفحه از وبسایت گیمباتو با بالاترین سرعت و محاسبه حجم مصرفی نیم بها دانلود ، نصب و اجرا کنید.

دانلود بازی Candleman: The Complete Jouney برای کامپیوتر

دانلود بازی Candleman: The Complete Jouney برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Candleman: The Complete Journey game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

واحد پول: IRT

سیستم عامل: Windows 7 ,8 ,10. 11

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.8

دیدگاه‌ خود را بنویسید