logo.gamebato
Age of Empires 2 یک بازی استراتژیک است که در قرون وسطی اجرا می شود. Age Of Empires 2 به شما این را امکان می
امتیاز:
3.9/5
Age of Empires 2 یک بازی استراتژیک است که در قرون وسطی اجرا می شود. Age Of Empires 2 به شما این را امکان می دهد یکی از 13 تمدن

دانلود بازی Age of Empires 2 برای کامپیوتر

Age of Empires 2 یک بازی استراتژیک کامپیوتری است که در قرون وسطی اجرا می شود. Age Of Empires 2  به شما این امکان را می دهد یکی از 13 تمدن را فرماندهی کنید: بریتانیایی ها، بیزانسی ها، سلت ها، گوت ها، توتون ها، فرانک ها، مغول ها، چینی ها، ژاپنی ها، ایرانی ها، ساراسین ها، ترک ها و وایکینگ ها. اگر قبلاً این بازی را امتحان کرده باشید، متوجه خواهید شد که چگونه کار می کند. شما باید زمان خود را صرف جمع آوری منابع کنید و بازی به شما این امکان را می دهد ارتش را استخدام و نیروها را آموزش دهید و در نهایت خود را اماده نبرد کنید. طرفداران First Age of Empires II احتمالاً این بازسازی پرطرفدار را دوست خواهند داشت. گرافیک بهتر، عملکرد بهبودیافته، و کارگاه Steam به این بازی کمک می کند تا امروزی تر و به همان اندازه اعتیاد آور باشد.

Age.of .Empires.2.banner1

Age of Empires 2 – یک بازی مسابقه استراتژیک کلاسیک در زمان واقعی با پیشرفت های مختلف است. پس از گذشت سال ها، این بازی هنوز هم منحصر به فرد است و به عنوان یک الگو برای بسیاری از توسعه دهندگان استراتژی عمل می کند. در بازی، بازیکن باید کنترل یک شهرک کوچک از یک جناح خاص را در دست بگیرد و آن را به پیروزی و شکوفایی برساند. وقایع در قرون وسطی رخ می دهد، تقریباً از دوران سقوط امپراتوری روم و تا رنسانس شروع می شود. پیشنهاد می شود با یک سکونتگاه متوسط ​​با سه کارگر شروع کنید. جنبه های کلیدی بازی مولفه اقتصادی (بسیار ساده، اما موثر) و امور نظامی است. منابع در بازی شامل 4 مورد یعنی مواد غذایی که برای اکثر واحدها خرج می شود. چوب برای اکثر ساختمان ها؛ سنگ برای ساختمان های پیشرفته تر و بادوام. و طلا که به طور گسترده برای استخدام و تحقیق استفاده می شود.

تحقیقات در این بازی متنوع است و نه بر روی نقشه فناوری جهانی بلکه به صورت محلی در ساختمان های خاص انجام می شود. به عنوان مثال در مرکز شهر می توان روزنه هایی را باز کرد که به مهاجرانی که در زمان زنگ خطر در آنجا مستقر شده اند، اجازه می دهد تا به سمت دشمن شلیک کنند و همچنین می توانید برای تسریع در جمع آوری منابع و افزایش سلامت کارگران، در مورد گاری های دستی تحقیق کنید. واحدهای رزمی توسط پیاده نظام، تفنگداران، سواره نظام، موتورهای محاصره و واحدهای ویژه نمایندگی می شوند. در همان زمان، هنگامی که بازیکن از طریق تحقیق مرحله بعدی توسعه را بازی می کند، واحدها به طور خودکار تا این سطح بهبود می یابند.

Age.of .Empires.2.banner2

پیشاهنگ به یک سواره نظاl تبدیل می شود و شبه نظامی زره ​​می پوشد و کلوپ را با شمشیر تغییر می دهد. فرآیند توسعه به طور معمول به چندین دوره تقسیم می شود. هر دوره جدید نه تنها دسترسی به ساختمان‌ها و پیشرفت‌های بیشتر را فراهم می‌کند، بلکه از نظر بصری سبک ساختمان‌های ساخته شده را نیز تغییر می‌دهد. بنابراین یک دیوار سنگی خسته کننده با کنده کاری تزئین می شود و کلبه های بدوی به خانه های تمام عیار تبدیل می شوند. بازیکن می تواند از بین چندین کشور مختلف انتخاب کند که هر کدام واحدهای منحصر به فرد خود را دارند مثلا فرانسوی ها دارای تبر پرتاب کننده ها هستند و بریتانیایی ها دارای کمانداران ویژه هستند.

همچنین برخی تغییرات گیم پلی مانند محافظت اضافی در برابر ساختمان ها یا استخراج سریع منابع. همه ملت ها متعادل هستند و هر کدام دارای معایب و مزایایی هستند. علاوه بر این، تمام خطوط واحد به زبان کشوری که برای آن بازی می کنید صداگذاری می شود. این بازی هم از حالت نبرد معمولی پشتیبانی می کند که در آن حریفان، تعداد و قدرت آنها را انتخاب می کنید و هم از حالت چند نفره. و برای طرفداران نبردهای تاریخی، یک حالت کمپین وجود دارد که در آن می توانید نبردهای درخشان ژنرال های بزرگی مانند ژان دارک، آتیلا، چنگیز خان، ریچارد شیردل، ویلیام والاس و غیره را دنبال کنید.

طرفداران باید منتظر ویژگی های جدید زیادی در این بازی باشند. سرویس Steam Workshop یک افزونه عظیم است که باعث افزایش تعامل عمومی می شود و کنترل حریفان را در وب بسیار ساده‌تر می‌کند. Forgotten Empires با استفاده از بسته های الحاقی جدید خود، محتوای جدیدی را به بازی اضافه می کند. آنها تاکنون 12 تمدن جدید و انبوهی از نقشه های کاملاً جدید را اضافه کرده اند. شما می توانید این بازی کامپیوتری استراتژیک را به راحتی از گیمباتو دانلود و از ان نهایت لذت را ببرید.

Age.of .Empires.2.banner3

ویژگی های بازی Age of Empires 2:

-انتشار مجدد یک بازی کلاسیک
-کمپین‌های تاریخی با تصاویری که رویدادهای خاص را آشکار می‌کنند.
-طیف گسترده ای از کشورهای مختلف با واحدها و پاداش های منحصر به فرد.
-توانایی تبدیل یک سکونتگاه محقر به یک امپراتوری پر رونق.
-هوش مصنوعی بهبود یافته،
-گرافیک های اصلاح شده،
-جناح ها و کمپین های اضافی.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گیمباتو در شبکه های اجتماعی