logo.gamebato
سال 2047 است. یک گلوله آتشین عظیم هسته‌ای در آسمان شب منفجر می‌شود و شروع دراماتیک سومین جنگ تیبریوم و بازگشت پیشگامانه‌ترین مجموعه استراتژی Real-Time
امتیاز:
3.9/5
سال 2047 است. یک گلوله آتشین عظیم هسته‌ای در آسمان شب منفجر می‌شود و شروع دراماتیک سومین جنگ تیبریوم و بازگشت پیشگامانه‌ترین مجموعه استراتژی Real-Time در تمام دوران را نشان

Command & Conquer 3 Tiberium Wars با بازگرداندن شما به جایی که همه چیز شروع شد: دنیای Tiberium از آینده بازی های RTS پرده برداری می کند. با ماده فاسد Tiberium که بیشتر زمین را پوشانده است، کین بدنام بازگشته است تا برادران نود خود را در یک حمله جهانی گسترده به ابتکار دفاع جهانی (GDI) و معدود مناطق آبی قابل زندگی باقیمانده روی این سیاره رهبری کند. Command & Conquer با گرافیک های پیشرفته نسل بعدی، یک داستان حماسی، و ویژگی های واقعاً نوآورانه مانند توانایی تبدیل نبردهای آنلاین به یک ورزش تماشاگر، در شرف اختراع مجدد بازی RTS است… خوش اومدی، فرمانده.

دانلود بازیCommand & Conquer 3: Tiberium Wars برای PC|گیمباتو

Command & Conquer 3: Tiberium Wars یک بازی ویدئویی استراتژیک بلادرنگ علمی تخیلی است که در سال ۲۰۰۷ توسط Electronic Arts برای پلتفرم‌های Windows، Mac OS X و Xbox 360 توسعه یافته و منتشر شده که در مارس ۲۰۰۷ در سطح بین‌المللی منتشر شد. این بازی دنباله مستقیم بازی Command & Conquer: Tiberian Sun در سال 1999 است و تقریباً هفده سال پس از بسته الحاقی بازی Firestorm رخ می دهد که در آن Tiberium به یک تهدید قابل توجه برای سیاره تبدیل شده و به مرزهای سیاسی جهان منتهی می شود و مناطقی که سطح آلودگی توسط ماده بیگانه در مناطقی تبدیل می شوند را نشان می دهد. در داستان بازی، Global Defense Initiative و Brotherhood of Nod درگیر یک درگیری جهانی جدید هستند، این بار به عنوان ابرقدرت های بزرگ، فقط برای این که جنگ توجه یک جناح جدید فرازمینی به نام Scrin را به خود جلب کند، که در حین برداشت به هر دو طرف Tiberium برای هدف خود حمله می کند.

دانلود بازیCommand & Conquer 3: Tiberium Wars برای PC|گیمباتو

Command & Conquer 3 دارای جنبه های بازگشتی از گیم پلی بازی های قبلی این سری بازی هاست. بازیکن بر عمل نظارت می کند و به چندین واحد دستور می دهد که حرکت کنند و به اهداف حمله کنند. محوطه ساخت و ساز، یک پایه متحرک، سکوی مرکزی است که بازیکن سازه های دیگر را از طریق آن می سازد. سپس سازه های خاصی می توانند واحدها را تولید کنند ، به منظور تامین بودجه ساخت مستمر سازه ها و واحدها به منابع نیاز است. به طور معمول هدف اصلی بازیکن شکست دادن دشمن با حمله و نابود کردن پایگاه آنها و در عین حال دفاع از پایگاه خود است. این استراتژی کلاسیک را از طریق لینک های موجود بر روی همین صفحه، می توانید به صورت رایگان و با محاسبه حجم مصرفی نیم بها از گیمباتو دانلود و نصب کنید.

دانلود بازیCommand & Conquer 3: Tiberium Wars برای PC|گیمباتو

دیدگاه‌ خود را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گیمباتو در شبکه های اجتماعی