logo.gamebato
پسران جنگل، تجربه ای کاملاً جدید از سازندگان “The Forest”.
امتیاز:
3.9/5
پسران جنگل، تجربه ای کاملاً جدید از سازندگان “The Forest”.

دانلود بازی Sons of The Forest برای کامپیوتر | گیمباتو

در Sons of The Forest، برای یافتن یک میلیاردر گم شده در جزیره ای دورافتاده فرستاده شده اید، خود را در یک منظره جهنمی پر از آدمخوارها می بینید. در این شبیه‌ساز ترسناک بقا در دنیای باز جدید، به بناء کردن، ساختن و مبارزه برای زنده ماندن، به تنهایی یا با همراهی دوستان خود بپردازید. Sons of The Forest یک بازی کامپیوتری شبیه ساز ترسناک بقا است. آزادی کامل را برای مقابله با جهان آنطور که می خواهید تجربه کنید. شما تصمیم می گیرید که چه کاری انجام دهید، کجا بروید و چگونه به بهترین شکل زنده بمانید. هیچ کاراکتر غیر قابل بازی کردنی دستوری  یا ماموریت هایی را که نمی خواهید انجام دهی به شما محول و دیکته نمی کند. شما دستور می دهید، شما انتخاب می کنید که چه اتفاقی بیفتد.

دانلود بازی Sons of The Forest برای پی سی | گیمباتو

با اهریمنان مبارزه کنید

وارد دنیایی شوید که در آن هیچ کجا امن نیست و با طیف وسیعی از موجودات جهش یافته مبارزه کنید، برخی از آنها تقریباً شبیه انسان هستند و برخی دیگر شبیه هیچ چیزی نیستند که تا به حال به چشمتان دیده اید. مسلح به تپانچه، تبر، باتوم های شوکر و غیره، از خود و کسانی که از آنها مراقبت می کنید محافظت کنید.

ساخت و ساز

هر تعاملی را احساس کنید. چوب ها را بشکنید تا آتش درست کنید. از تبر برای بریدن پنجره ها و کف استفاده کنید. یک کابین کوچک یا یک مجتمع کنار دریا بسازید، انتخاب با شماست. اگر بازی قبلی یعنی The Forest را تجربه کرده باشید، به خوبی می دانید که ساخت و ساز در این بازی تقریباً محدودیتی ندارد و هر چیزی در آن میسر می شود.

دانلود بازی Sons of The Forest برای کامپیوتر | گیمباتو

تغییر فصل ها

ماهی آزاد تازه را در بهار و تابستان مستقیماً از نهرها بچینید. گوشت را برای ماه های سرد زمستان جمع آوری و ذخیره کنید. شما در این جزیره تنها نیستید، بنابراین با شروع زمستان و کمیاب شدن غذا و منابع، شما تنها کسی نخواهید بود که به دنبال یک وعده غذایی باشید…

گیم پلی Co-op

به تنهایی یا با دوستان زنده بمانید. آیتم ها را به اشتراک بگذارید و برای ایجاد دفاع با هم کار کنید. همانطور که کارگروهی در بازی پیشین بسیار تأثیر گذار تر و قابل انجام تر بود، توسعه دهندگان خوش ذوق این بازی بی شک برای این بخش از بازی بیشترین نوآوری ها را مثل گذشته در نظر خواهند گرفت. تازه ترین نسخ منتشر شده از این بازی محبوب و پرطرفدار را می توانید با استقاده از لینک های مستقیم زیر به دو حالت آماده به اجرا و نصبی با بالاترین سرعت ممکن از سرور های وبسایت گیمباتو به صورت نیم بها دانلود کنید.

دانلود بازی Sons of The Forest برای کامپیوتر | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Sons of The Forest برای PC (ویندوز پی سی) | Sons of the Forest v33592 P2P game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 10 64Bit

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.53

دیدگاه‌ خود را بنویسید