logo.gamebato
بازی Streets of Rage 4 شورش در شهر در سبک اکشن, مبارزه ای و آرکید که داستان بازی از زاویه دید از نمای کنار روایت می شود. این نسخه ادامه ای بر سه گانه ی قبلی می باشد و شخصیت های سری قبلی در کنار دو شخصیت تازه وارد باید با دشمنان بجنگند.
امتیاز:
3.9/5
بازی Streets of Rage 4 شورش در شهر در سبک اکشن, مبارزه ای و آرکید که داستان بازی از زاویه دید از نمای کنار روایت می شود. این نسخه ادامه ای بر سه گانه ی قبلی می باشد و شخصیت های سری قبلی در کنار دو شخصیت تازه وارد باید با دشمنان بجنگند.

Streets of Rage 4 شورش در شهر یک بازی در سبک اکشن, جنگی است که توسط Lizardcube  توسعه یافته و توسط استدیو Dotemu منتشر شده است. این بازی ادامه‌ ای از سه‌ گانه‌ ی Sega’s Streets of Rage است که در ابتدا برای سگا جنسیس در دهه 1990 منتشر شد. در سال 2020 برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان منتشر شد. Streets of Rage 4 عموماً نقدهای مثبتی دریافت کرد و تا آوریل 2021 بیش از 2.5 میلیون نسخه فروخت. گیمرهای قدیمی حتما با بازی شورش در شهر خاطره دارند و یک نوستالژی برای آنها به شمار می رود.

بازی شورش در شهر 4 که در آن حداکثر چهار بازیکن به صورت محلی یا دو بازیکن آنلاین با دشمنان مبارزه می کنند. در کنار حملات استاندارد، پرتاب‌ ها و حرکات حمله، هر شخصیت بازیکن دارای مجموعه‌ ای از حملات ویژه است که می‌ توان آن‌ ها را به قیمت سلامتی انجام داد. با این حال، در این بازی اکشن، بازیکنان می‌ توانند با انجام حملات متوالی بدون ضربه خوردن، سلامتی را بازیابی کنند. هر شخصیت بازیکن همچنین دارای ترکیب فوق العاده منحصر به فرد، “Star Moves” است که می تواند با جمع آوری ستاره ها در هر سطح انجام شود.

حالت اصلی گیم پلی، Story Mode، بازیکنان که از هر مرحله در حین بیان داستان بازی عبور می کنند، با انتخاب مرحله پس از حالت Story، قفل آن باز می شود. بازیکنان بسته به تنظیمات سختی تعداد زندگی محدودی دارند، اما با کسب تعداد مشخصی امتیاز می توانند درآمد بیشتری کسب کنند. اگر همه بازیکنان تمام عمر خود را از دست بدهند، باید از ابتدا سطح را دوباره امتحان کنند، با این گزینه برای استفاده از کمک‌ هایی که زندگی اضافی و حرکت ستاره‌ ای را به قیمت کاهش امتیاز می‌افزایند. پس از پاک کردن یک سطح، بازیکنان بر اساس تعداد امتیازی که به دست آورده اند، رتبه ای دریافت می کنند. این بازی همچنین دارای حالت Arcade است که بازیکنان را موظف می کند کل بازی را با زندگی محدود پاک کنند، حالت Boss Rush و حالت Battle Mode رقابتی که به دو بازیکن اجازه می دهد با یکدیگر مبارزه کنند.

بازی پایه دارای پنج شخصیت اصلی قابل بازی است. اکسل استون و بلیز فیلدینگ کهنه سربازان سری، آدام هانتر که در ابتدا در اولین بازی Streets of Rage ظاهر شد و دو شخصیت کاملاً جدید. چری هانتر، دختر آدام، و فلوید ایرایا، شاگرد سایبرنتیک دکتر زان. نسخه های 16 بیتی شخصیت های سه گانه اصلی، از جمله مکس تاندر، اسکیت، دکتر زان و شیوا را می توان با افزایش امتیاز مادام العمر باز کرد. این شخصیت‌ ها بر اساس بازی‌ هایی که از آن‌ ها آمده‌ اند، مجموعه‌ های حرکتی دارند که می توانید از آنها به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.(به‌عنوان مثال، SOR3 Axel می‌ تواند اجرا شود، برخلاف نسخه‌ های SOR1 و SOR2 از یک شخصیت). هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه بازی Streets of Rage 4 را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از وب سایت گیمباتو دریافت نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید