logo.gamebato
وارد سایه ها شوید و دنیای پیچ خورده بتمن Telltale را به گونه ای تجربه کنید که شخصیت شکست خورده شوالیه تاریکی و شهر گاتهام
امتیاز:
3.9/5
وارد سایه ها شوید و دنیای پیچ خورده بتمن Telltale را به گونه ای تجربه کنید که شخصیت شکست خورده شوالیه تاریکی و شهر گاتهام را به شیوه ای شوم

Batman: The Telltale Series یک بازی ویدئویی ماجراجویی گرافیکی اپیزودیک با روش نقطه و کلیک در سال ۲۰۱۶ است که توسط Telltale Games توسعه و منتشر شده و توسط Warner Bros Interactive Entertainment تحت برچسب DC Entertainment توزیع شده است. این بازی بر اساس شخصیت بتمن کامیکس دی سی ساخته شده است که توسط باب کین و بیل فینگر خلق شده است، اگرچه به هیچ گونه اقتباس قبلی از اثر در فیلم یا رسانه های دیگر وابسته نیست. پس از انتشار، نقدهای متفاوتی دریافت کرد که اتمسفر، سکانس‌های اکشن و وفاداری به اسطوره‌های بتمن را تحسین می‌کردند، اما آن را به دلیل مسائل فنی و طرح مورد انتقاد قرار دادند. فصل دوم با عنوان Batman: The Enemy Within در سال 2017 منتشر شد و به عنوان یک پیشرفت نسبت به نسخه اصلی در نظر گرفته شد.

اگرچه Telltale Games در سال 2018 تعطیل شد، مجوز بازی‌های Batman و The Enemy Within توسط Athlon Games به دست آمد و هر دو بازی توسط LCG Entertainment تحت برچسب جدید Telltale Games به عنوان ترکیبی از “Shadows Edition” در دسامبر 2019 دوباره منتشر شدند.

دانلود بازی Telltale Batman Shadows Edition برای PC |گیمباتو

بازیکن نقش بتمن را هم به عنوان ابرقهرمان و هم در نقش نفس جایگزینش، خود بروس وین بازی می کند.  مدیر عامل Telltale Games، کوین برونر، بیان کرده است که زمان بازی به طور مساوی بین آنها تقسیم می شود، اگرچه در برخی مواقع بازی به بازیکن این امکان را می دهد که موقعیتی را به عنوان وین یا بتمن انتخاب کند. علیرغم تفاوت‌ها در پیوستگی، بتمن کاملاً با کمیک‌ها مطابقت دارد. با این حال، شخصیت و اقدامات او با تصمیمات بازیکن در طول سریال مشخص می شود.او می تواند در مقایسه با سایر نسخه های شوالیه تاریکی، قهرمان سنتی و الهام بخش تری به عنوان بتمن باشد یا شخصیتی بسیار تهاجمی تر و سردتر از آنچه که معمولاً به تصویر می کشد. طبق گفته Telltale Games، روایت بازی «تفسیری تازه از جهان هستی است که در زمان‌های کنونی اتفاق می‌افتد، بدون هیچ گونه تکرار موجود از بتمن در بازی‌ها، فیلم‌ها یا کمیک‌ها».

دانلود بازی Telltale Batman Shadows Edition برای PC |گیمباتو

Batman: The Enemy Within یک بازی ویدئویی ماجراجویی گرافیکی اپیزودیک با روش نقطه و کلیک است که توسط Telltale Games توسعه و منتشر شده و توسط Warner Bros Interactive Entertainment تحت برچسب DC Entertainment بر اساس شخصیت بتمن DC Comics توزیع شده است. این بازی دنباله ای بر Batman: The Telltale Series 2016 است. این بازی نقدهای مثبتی دریافت کرد، به طوری که تصویر بازی از جوکر (و توانایی جلوگیری از تبدیل شدن او به یک شرور) برای ستایش مورد توجه قرار گرفت. اگرچه Telltale Games در سال 2018 تعطیل شد، مجوز بازی‌های Batman و The Enemy Within توسط Athlon Games به دست آمد و هر دو بازی توسط LCG Entertainment تحت برچسب جدید Telltale Games به عنوان ترکیبی از “Shadows Edition” در دسامبر 2019 دوباره منتشر شدند.

بازی Telltale Batman Shadows Edition شامل محتوا های زیر، هم اینک در گیمباتو برای دانلود و نصب قرار می گیرد؛

• Batman: The Telltale Series (Episodes 1-5)
• Batman: The Enemy Within (Episodes 1-5)
• Batman Shadows Mode

دانلود بازی Telltale Batman Shadows Edition برای PC |گیمباتو

دیدگاه‌ خود را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گیمباتو در شبکه های اجتماعی