logo.gamebato
V Rising یک تجربه بقا با موضوعیت خون آشام ها است. قلعه خود را بسازید، خون را شکار کنید و قدرت بگیرید. در شهرک های
امتیاز:
3.9/5
V Rising یک تجربه بقا با موضوعیت خون آشام ها است. قلعه خود را بسازید، خون را شکار کنید و قدرت بگیرید. در شهرک های اطراف به دنبال خون بگردید

دانلود بازی V Rising برای پی سی | گیمباتو

V Rising یک بازی ساخت و ساز و بقا است که در یک جهان باز اتفاق می افتد. بازیکن به عنوان یک خون آشام تازه زنده شده عمل می کند. بازیکن مواد را جمع آوری می کند تا مواد و آیتم های پیشرفته تری بسازد و با آن ها قلعه شخصی خود را طراحی کند و نهایتاً بسازد. سپس آنها باید دشمنان را شکست دهند تا قفل توانایی ها و فناوری های جدید را باز کنند. سطح خون خون آشام نیز باید با تغذیه از قربانیان حفظ شود.

دانلود بازی V Rising برای PC | گیمباتو

استودیو Stunlock در حال توسعه V Rising با پشتیبانی از موتور بازی سازی Unity است. بررسی دسترسی اولیه IGN نشان داد که جنبه‌های ساخت بازی زمان‌بر است، اما طراحی باس و مبارزات نقش‌آفرینی اکشن عالی بودند. پس از دسترسی اولیه، V Rising بیش از 500000 نسخه در سه روز اول، 1 میلیون نسخه پس از هفته اول و 1.5 میلیون نسخه پس از هفته دوم فروخت. تا ژانویه 2023، بازی سه میلیون نسخه فروخته بود.

دانلود بازی V Rising برای کامپیوتر | گیمباتو

V Rising یک بازی کامپیوتری بقای مورد انتظار برای انتشار است که توسط Stunlock Studios ساخته و منتشر شده است. اولین بار در 5 می 2021 برای ویندوز اعلام شد و در 17 می 2022 وارد دسترسی اولیه شد. در عرض یک هفته، فروش آن از یک میلیون فراتر رفت. این بازی در حال حاضر در وضعیت دسترسی پیش از انتشار رسمی بوده و به روز ترین نسخه ی بدون نیاز به نصب آن به صورت فشرده سازی شده در دسترس شما کاربران وبسایت گیمباتو قرار گرفته تا بتوانید آن را به صورت مستقیم و با بالاترین سرعت ممکنه دانلود کنید سپس بعد از استخراج از حالت فشرده سازی شده به اجرا و تجربه ی آن بپردازید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گیمباتو در شبکه های اجتماعی