logo.gamebato
The Last Campfire یک ماجراجویی است، داستان یک اخگر گمشده که در مکانی گیج کننده به دام افتاده است و در جستجوی معنا و راهی برای خانه است.
امتیاز:
3.9/5
The Last Campfire یک ماجراجویی است، داستان یک اخگر گمشده که در مکانی گیج کننده به دام افتاده است و در جستجوی معنا و راهی برای خانه است.

دانلود بازی The Last Campfire برای پی سی | گیمباتو

The Last Campfire یک بازی پازلی است. بازیکن کنترل روحی به نام Ember را بر عهده می گیرد، که باید پازل های محیطی مختلفی را حل کند تا به روح های دیگر که امید خود را از دست داده اند کمک کند تا اهداف خود را پیدا کنند. همانطور که بازیکن تمام Forlorn ها را در یک منطقه ذخیره می کند، مناطق جدید باز می شوند. با پیشرفت بازیکنان، آنها با شخصیت‌های مختلف غیرقابل بازی آشنا می‌شوند و به آنها کمک می‌کنند و به Ember آیتم‌های جدیدی برای حل پازل می‌دهند. بازیکنان می توانند بازی را در “حالت کاوش” انجام دهند که اکثر پازل های دشوار تر بازی را حذف می کند.

دانلود بازی The Last Campfire برای PC | گیمباتو

به اعماق زمین های فراتر از جنگل تاریک سفر کنید و بر ناملایمات پیش روی خود غلبه کنید. بیابانی زیبا پر از قوم گمشده، موجودات عجیب و غریب و خرابه های مرموز را کشف کنید. امید را بیابید و آن را در سفر خود برای روشن کردن آخرین آتش کمپ با خود حمل کنید. The last Campfire دارای داستانی منحصر به فرد از Hello Games از ذهن خلاق پشت بازی LostWinds است.

دانلود بازی The Last Campfire برای کامپیوتر | گیمباتو

The Last Campfire یک بازی کامپیوتری پازلی است که در سال ۲۰۲۰ توسط شرکت Hello Games ساخته و منتشر شده است. در 27 آگوست 2020 برای iOS، Windows، PlayStation 4، Nintendo Switch و Xbox One منتشر شد. همانطور که گفتیم Hello Games سازنده بازی نیز است. آن را “Hello Games Short” نامیدند که نشان‌دهنده وسعت بازی کوچک‌تر است، شبیه به انیمیشن‌های کوتاه تولید شده توسط Pixar Animation. بازی توسط سه نفر ساخته شده است: استیو برگس، کریس سیموندز و جیمز چیلکات. همه آنها قبلا در Frontier Developments کار کرده بودند و LostWinds و دنباله آن، Winter of the Melodias را منتشر کردند. این بازی عمدتاً از داستان‌های عامیانه و کتاب‌های داستانی، از جمله کتاب‌هایی که توسط برایان فرود نوشته شده بود، الهام گرفته شده بود. نسخه ی نهایی FLT موجود از این شاهکار بصری را می توانید از همین حالا با استفاده از لینک مستقیم مندرج در بخش دانلود همین صفحه از وبسایت گیمباتو دانلود نموده و سپس به آسانی نصب و اجرا کنید.

دانلود بازی The Last Campfire برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی The Last Campfire برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | The Last Campfire FLT game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 10 (64-bit)

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.3

دیدگاه‌ خود را بنویسید