logo.gamebato
Super Meat Boy یک پلتفرمر سخت و سفت مثل ناخن است که در آن شما به عنوان یک مکعب گوشت متحرک بازی می کنید که سعی می کند دوست خود را (که اتفاقاً از بانداژ ساخته شده است) از دست جنین شیطانی در شیشه ، که لباس پوشیده است نجات دهد !
امتیاز:
3.9/5
Super Meat Boy یک پلتفرمر سخت و سفت مثل ناخن است که در آن شما به عنوان یک مکعب گوشت متحرک بازی می کنید که سعی می کند دوست خود را (که اتفاقاً از بانداژ ساخته شده است) از دست جنین شیطانی در شیشه ، که لباس پوشیده است نجات دهد !

دانلود بازی Super Meat Boy برای پی سی | گیمباتو

Super Meat Boy یک بازی کامپیوتری پلتفرمی است که در آن بازیکنان یک شخصیت مکعبی شکل کوچک و قرمز تیره به نام Meat Boy را کنترل می کنند که باید دوست دختر مکعبی شکل و به شدت بانداژ شده خود Bandage Girl را از دست دانشمند شیطانی دکتر جنین نجات دهد. این بازی به بخش هایی تقسیم می شود که در مجموع شامل بیش از 300 مرحله است. بازیکنان تلاش می کنند تا در حالی که از بلوک های متلاشی شده، تیغه های اره و موانع مختلف مرگبار دیگر اجتناب می کنند به انتهای هر سطح برسند که توسط Bandage Girl نشان داده می شود. بازیکنان می توانند بر روی پلتفرم ها بدوند و بپرند یا یا از بالای دیوار ها سر بخورند و به پائین بپرند.

دانلود بازی Super Meat Boy برای PC | گیمباتو

توسعه این بازی در اوایل سال 2009 آغاز شد. مک میلن روی طراحی سطح و آثار هنری کار کرد، در حالی که Refenes آن را کدگذاری کرد. موسیقی متن بازی توسط دنی بارانوفسکی نوشته شده است، کسی که همچنین روی موسیقی نسخه اصلی Meat Boy کار کرده بود. Super Meat Boy برنده جوایز متعددی شد و به عنوان یکی از بهترین بازی های ویدیویی در تمام دوران نام برده می شود. منتقدان کنترل، هنر، موسیقی متن و گیم پلی چالش برانگیز بازی را تحسین کردند. این بازی همچنین یک موفقیت تجاری بود و تا ژانویه 2012 بیش از یک میلیون نسخه فروخت. دنباله‌ای با نام Super Meat Boy Forever، در 23 دسامبر 2020 بدون دخالت مک میلن منتشر شد.

دانلود بازی Super Meat Boy برای کامپیوتر | گیمباتو

Super Meat Boy یک بازی پلتفرمر محصول سال 2010 است که توسط Edmund McMillen و Tommy Refenes با نام جمعی “Team Meat” طراحی شده است. این بازی به عنوان جانشین Meat Boy، یک بازی فلش در سال 2008 که توسط McMillen و Jonathan McEntee طراحی شده بود، منتشر شد. ویژگی های گیم پلی بازی با کنترل خوب و زمان بندی چند ثانیه ای است، زیرا بازیکن می دود و از بیش از 300 سطح خطرناک می پرد در حالی که از موانع و خطرات اجتناب می کند. این بازی همچنین از ایجاد سطوح ساخته شده توسط بازیکن پشتیبانی می کند. نسخه ی فشرده سازی شده از این بازی از طریق لینک مستقیم مندرج در بخش دانلود همین صفحه وبسایت گیمباتو در دسترس کاربران مشتاق به انجام و تجربه ی آن قرار داده شده تا آن را با بالاترین سرعت ممکن دانلود نموده و سپس به نصب و اجرای آن بپردازند.

دانلود بازی Super Meat Boy برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Super Meat Boy برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Super Meat Boy R.G. Mechanics game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7 (Windows 8 is not officially supported) or Later

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.56

دیدگاه‌ خود را بنویسید