logo.gamebato
Dead Space 2 ادمه بازی فضای مرده 1 است که در آن ایزاک برای یافتن و نجات نامزد خود نیکل پا به دژ مخوفی می
امتیاز:
3.9/5
Dead Space 2 ادمه بازی فضای مرده 1 است که در آن ایزاک برای یافتن و نجات نامزد خود نیکل پا به دژ مخوفی می گذارد که توسط خدمه مرده

دانلود بازی Dead Space 2 برای ویندوز

یکی از موفق ترین بازی های ارائه شده در ژانر ترسناک Dead Space است که در سال 2008 منتشر شد. و باید بگوییم دد اسپیس 2 ادامه سری قبل میباشد. این بازی فوق العاده توسط Visceral Games توسعه یافته است و توسط Electronic Arts برای مایکروسافت ویندوز منتشر شده است که با اقبال عمومی گیمرها مواجه شد.

داستان بازی فضای مرده 2 بدین شکل است که بعد از گذشت سه سال از اتفاقاتی که در فضای مرده 1 به وقع پیوست, شخصیت اول بازی ایزاک کلارک در یک کشتی فضایی توسط خدمه مرده خود محاصره شده است. با کاوش در اطراف خود درمی یابد که در یک ایستگاه فضایی در مدار زحل گیر کرده است. در این ایستگاه فضایی صداهایی از شما کمک می خواهند, خاطرات گذشته به سراغ شما می آیند و ترس و اضطراب و توهماتی درگیر خواهید شد که باید بتوانید پس از کنترل احساسات خود به دنبال راه نجاتی باشید.

Dead.Space .2.banner2

فضای بازی کامپیوتری ترسناک Dead Space 2 به شدت شما را درگیر خود خواهد کرد. در این ورژن امکانات بازیکن ارتقا یافته و می توانید در کشتن دشمنان خلاقیت بیشتری داشته باشید. ایزاک به دنبال یافتن و نجات دادن دوست خود نیکل است و باید بتواند خود را از این دژ وحشتناک رها کند. صداگذاری فوق العاده این بازی شما را مجذوب خود می کند, از سلاح های عجیب و غریب استفاده کنید و هیولاها را به سمت تله بکشانید و آنها را از بین ببرید.

Dead.Space .2.banner3

موجودات فضایی عجیب و غریب, نکرومورف ها همه جای سفینه به چشم می خورند. در این بازی ترسناک مهمات به سختی به دست می آیند پس باید در استفاده از آنها احتیاط کنید. هر مرحله که جلوتر می روید دشمنان قوی تری سر راه شما قرار می گیرند. در Dead Space 2 که بازیکن اصلی دارای لباسی با نام RIG می باشد که نشان دهنده خط سلامتی اوست و شما می توانید با این لباس سطح سلامتی ایزاک را بسنجید.

Dead.Space .2.banner1

گزارش های صوتی و متنی را می توان در طول گیم پلی عمومی برداشت و بررسی کنید تا کنترل بهتری بر روی بازی داشته باشید. بازیکنان می توانند یک خط را برای رسیدن به هدف بعدی فعال کنند. در حین کاوش، ایزاک می‌تواند جعبه‌ های موجود در محیط را با استفاده از حمله و یا با یک ضربه بشکند. همچنین گیمر می تواند اشیاء را در محیط حرکت دهد یا بکشد، و استفاده از اندام های باقی مانده نکرومورف ها به عنوان سلاح های پرتاب موقت در دد اسپیس 2 گنجانده شده است.

در طول انجام دادن برخی از بخش‌ ها، ایزاک می‌ تواند مناطق خلاء را کاوش کند، اگرچه او دارای هوای محدودی است که باید با استفاده از مخازن اکسیژن دوباره پر شود. قبل از استفاده از برخی از دستگاه ها یا باز کردن برخی از درها، یک مینی بازی باید در یک محدودیت زمانی انجام شود. نمایش به صورت گرافیک دایره‌ ای با نواری که ناحیه نمایش را نشان می‌ دهد، بازیکن باید نوار را مانور دهد و زمانی که ناحیه برجسته‌ شده سبز است، دکمه‌ ای را فشار دهد، با فشار دادن دکمه زمانی که رنگ قرمز است باعث شوک الکتریکی برای ایزاک شود. در ادامه برای دانلود بازی کامپیوتری میهج و ترسناک با گیمباتو همراه باشید.

Dead.Space .2.banner4

ویژگی های بازی Dead Space 2 :

_ گرافیک و صداگذاری فوق العاده
_ اسلحه های عجیب و غریب
_ صحنه های درگیری جذاب و تماشایی
_ گیم پلی بی نظیر
_ فضای بازی ترسناک و مخوف

بازی های مشابه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گیمباتو در شبکه های اجتماعی