logo.gamebato
بازی Project Warlock در مورد قهرمانی به نام وارلاک است که قسم خورده تا پای جان در برابر دشمنان بجنگد و شما در نقش وارلاک
امتیاز:
3.9/5
بازی Project Warlock در مورد قهرمانی به نام وارلاک است که قسم خورده تا پای جان در برابر دشمنان بجنگد و شما در نقش وارلاک از همان ابتدای بازی با

دانلود رایگان بازی Project Warlock برای ویندوز و پی سی

بازی Project Warlock یک بازی تیراندازی است که توسط شرکت Buckshot Software در سال 2018 توسعه یافته و کمپانی Gaming Company آن را برای پلتفرم پی سی منتشر کرده است. این بازی در مورد قهرمانی به نام وارلاک است که قسم خورده تا پای جان در برابر دشمنان بجنگد و شما در نقش وارلاک از همان ابتدای بازی با تعداد زیادی از نیروهای شر روبرو می شوید که باید با طی مراحل مختلف به مخفی گاه آنها نفوذ کنید. شما می توانید دشمنان را منجمد کرده و یا با تبر تکه تکه کنید و در مراحل بالای بازی میتوانید توانایی خود را افزایش داده و از آیتم ها مختلفی که در محیط بازی مخفی شده است، با کاوش در محیط بازی می توانید آنها را یافته و استفاده کنید.

دانلود بازی Project Warlock  برای کامپیوتر | گیمباتو

در این بازی اکشن کامپیوتر و جنگی اولین چیزی که جلب توجه می کند این است که هر کجای بازی کشته شوید به ابتدای بازی برمی گردید. در درجه های سختی متوسط و بالا هم مانند بازی های قدیمی تعداد جان مشخصی دارید و در  صورتی که تمام جان های خود را از دست بدهید گیم اور می شوید. البته در پایین ترین سطح درجه سختی خبری از این موضوع نیست و دشمنان با چند ضربه کوچک و راحت می توانند شما را از پا در آورند. گیم پلی سریع و هیجان انگیز این بازی باعث می شود کاربران از این سبک بازی نهایت لذت را ببرند بخصوص که جادو هم بخشی از مبارزات این بازی است و تنها به سلاح های گرم موجود در بازی محدود نیستید.

دانلود بازی Project Warlock  برای کامپیوتر | گیمباتو

گیم پلی این بازی تیراندازی کامپیوتری اول شخص، نقش آفرینی را هم به عناصر این بازی اضافه کرده است و این بازی در 5 جهان متفاوت جریان دارد و شامل 40 اسلحه متفاوت می شود. یکی از نقاط قوت این بازی کارگاهی بنام Warlock workshop است که نقش یک خانه امن را بازی میکند و پس از پایان هر مرحله می توانید وارد این کارگاه شوید و سطح سلاح و جاودی خود را ارتقا دهید. گان پلی این بازی حس شوترهای کلاسیک را به شما می دهد و باید به آن بخش ها، آیتم ها و راه های مخفی را اضافه کرد که بر جذابیت این بازی می افزایند. یکی دیگر از نقاط قوت بازی لوکیشن های آن است که شامل 5 لوکیشن می شود که عبارتند از قرون وسطی، قطب، محیط صنعتی، مصر و جهنم.

در واقع وارلاک ماموریت دارد شر و بدی را از این چهار منطقه دور کند و نهایتا با شیطان اصلی در جهنم روبرو شود. این بازی پر از اتاق های مخفی، اسلحه های ویژه پنهان شده، کلیدهای اسرار آمیز و اسانسورهایی است که راه شما را به محیطهای ناشناخته باز می کند. بیش از 40 نوع اسلحه و 8 نوع جادوی قدرتمند موجود در این بازی به شما کم کمک می کند تا با کسب امتیازهای لازم به ارتقای شخصیت خود بپردازید. شما در این بازی به بیش از 60 مرحله دسترسی خواهید داشت که این مراحل از پایگاهی در قطب جنوب شروع می شود و در شن زارهای مصر به پایان می رسد. در بخش موسیقی تیم سازنده سنگ تمام گذاشته و باعث می شود گیمر غرق جذابیت بازی شود.

دانلود بازی Project Warlock  برای کامپیوتر | گیمباتو

62 آهنگ متن فوق العاده این بازی که با گیم پلی و فضای کلاسیک آن بخوبی هماهنگ است یکی از جذابیت های قابل توجه این بازی می باشد. اگر طرفدار بازی های شوتر کلاسیک هستید ما به شما این بازی مهیج با امکان ارتقا سلاح ها، لوکیشن های متفاوت و موسیقی بی نظیر را پیشنهاد می کنیم. این بازی هیجان انگیز را می توانید از گیمباتو و بصورت رایگان دانلود کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گیمباتو در شبکه های اجتماعی