logo.gamebato
Dying Light 2  یک بازی در ژانر اکشن, ترسناک و بقا است و داستان این بازی 15 سال پس از سری اول Dying Light اتفاق می افتد و قهرمان جدیدی به نام آیدن کالدول که به مهارت های مختلف پارکور مجهز است، بازی می کند.
امتیاز:
3.9/5
Dying Light 2  یک بازی در ژانر اکشن, ترسناک و بقا است و داستان این بازی 15 سال پس از سری اول Dying Light اتفاق می افتد و قهرمان جدیدی به نام آیدن کالدول که به مهارت های مختلف پارکور مجهز است، بازی می کند.

Dying Light 2 Stay Human  یک بازی در ژانر اکشن, ترسناک و بقا است که در سال 2022 توسط Techland ساخته و منتشر شده است. دنباله Dying Light (2015)، این بازی در 4 فوریه 2022 برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری X/S منتشر شد. بازی به طور کلی نقدهای مطلوبی دریافت کرد، با تمجید از مبارزات، سیستم پارکور و جهان باز به طوری که در ماه اول عرضه 5 میلیون واحد فروخت.

1 12

Dying Light 2 یک بازی دارای دنیای باز با مضمون آخرالزمانی زامبی است. داستان این بازی 15 سال پس از سری اول Dying Light می گذرد و قهرمان جدیدی به نام آیدن کالدول (با صداپیشگی جونا اسکات) که به مهارت های مختلف پارکور مجهز است، بازی می کند. بازیکنان می توانند اقداماتی مانند بالا رفتن از بلندی ها، سر خوردن، پریدن از لبه ها و دویدن روی دیوار را برای حرکت سریع در شهر انجام دهند. تایید شد که بیش از 3000 انیمیشن پارکور وجود دارد تا تجربه دویدن آزادتری را ارائه دهد. ابزارهایی مانند قلاب گیر و پاراگلایدر نیز به پیمایش در شهر کمک می کند. کاراکتر آیدن همچنین می تواند از مردگان برای عدم سقوط خود استفاده کند. این بازی عمدتاً مبتنی بر غوغا است و اکثر مبارزات با استفاده از سلاح های غوغا انجام می شود. اسلحه‌ های غوغا طول عمر محدودی دارند و با استفاده بازیکن از آنها در نبرد، از بین می‌روند.

2 12

در این بازی اکشن همچنین می‌ توان از سلاح‌ های دوربرد مانند تیربار، تفنگ ساچمه‌ ای و نیزه استفاده کرد. سلاح ها را می توان با طرح ها و اجزای مختلف ارتقا داد. آیدن همچنین می تواند به دلیل ابتلا به ویروس از مهارت های مافوق بشری استفاده کند. در این سری از بازی زامبی های جدید اضافه شده است. مانند بازی اول، زامبی ها هنگام قرار گرفتن در معرض نور خورشید کند هستند، اما در شب تهاجمی تر و خصمانه تر می شوند. در زمان آخر روز، بازیکنان می‌توانند با ماندن در پشت بام‌ ها از پرسه زدن زامبی‌ ها در خیابان‌ ها اجتناب کنند، که در غیر این صورت در داخل ساختمان‌ ها به خواب زمستانی می‌ روند تا از نور خورشید دوری کنند، یا فضای داخلی امن ساختمان‌ ها را برای یافتن آیتم‌ ها کاوش کنند.

بازی در شهر ویلدور در اروپا که بازیکنان می توانند آزادانه آن را کشف کنند، جریان دارد. این نقشه که چهار برابر بزرگتر از بازی اصلی است، به هفت منطقه مجزا تقسیم شده است و هر کدام نقاط عطف و مکان های خاص خود را دارند. هنگام کاوش در شهر، بازیکنان می‌توانند ضایعات و منابع را برای ساخت اقلام و سلاح‌ های جدید جستجو کنند. بازیکنان می توانند آسیاب های بادی را برای جذب بازماندگان و بازرگانان برای ایجاد شهرک ها فعال کنند. همانطور که بازیکن در شهر کاوش می کند، آنها همچنین بازدارنده هایی را پیدا خواهند کرد که می توانند برای افزایش سلامت یا استقامت آیدن مورد استفاده قرار گیرند.

4 12

در بازی Dying Light 2، بازیکنان با جناح‌ های مختلف ملاقات می‌ کنند و باید تصمیم‌ های مختلفی بگیرند که به طور اساسی وضعیت دنیای بازی و نحوه نگاه شخصیت‌ های غیرقابل بازی به Aiden را تغییر می‌ دهد. عواقب آن بسیار گسترده است، به طوری که بازیکن می تواند برای یک جناح رفاه به ارمغان بیاورد در حالی که یک شهرک دیگر را به طور کامل نابود می کند. اتخاذ تصمیمات معین، مناطقی را در شهر باز یا بسته می‌ کند و بازیکنان را تشویق می‌ کند تا بازی‌ های متعددی را انجام دهند. در بازی Dying Light 2 می توانید هم به صورت تک نفره و هم چند نفره و آنلاین و آفلاین به بازی بپردازید. هم اکنون لینک دانلود این بازی جذاب را از وب سایت گیمباتو دریافت کنید.

دانلود بازی Dying Light 2 v1.10.2 برای PC | گیمباتو

دانلود بازی Dying Light 2 Stay Human v1.10.2 برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | دانلود بازی Dying Light 2 برای کامپیوتر از گیمباتو |

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows® 7 or Above

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.1

دیدگاه‌ خود را بنویسید