logo.gamebato
بازی DEMON’S SOULS روح شیطان, در سبک اکشن و جنگی می باشد که در شهر Boletaria جریان دارد. بازیکن در نقش یک جنگجو می تواند
امتیاز:
3.9/5
بازی DEMON’S SOULS روح شیطان, در سبک اکشن و جنگی می باشد که در شهر Boletaria جریان دارد. بازیکن در نقش یک جنگجو می تواند در ابتدای بازی نام, جنسیت

دانلود بازی بازی Demon’s Souls برای کامپیوتر

بازی Demon’s Souls روح شیطان, یک بازی در ژانر اکشن, جنگی است که توسط استودیو From Software ساخته شده و استودیو Sony در سال 2019 این بازی را برای پلتفرم ویندوز عرضه کرده است. داستان بازی Demon’s Souls در Boletaria اتفاق می‌ افتد. بازیکن نقش قهرمانی را بر عهده می گیرند که به بولتاریا آورده می شود تا پادشاه سقوط کرده اش Allant را بکشد. گیم پلی بازی بازیکنانی را دارد که در پنج دنیای مختلف از هابی به نام Nexus حرکت می کنند و تاکید زیادی بر مبارزه چالش برانگیز بازیکن دارند. بازی چندنفره آنلاین هم همکاری بازیکن و هم مبارزات جهانی با نبرد بازیکن در مقابل بازیکن را امکان پذیر می کند.

Demons Souls.banner3

Demon’s Souls یک بازی اکشن کامپیوتری نقش آفرینی است که در آن گیمر نقش یک جنگجو را بر عهده می گیرد که جنسیت و ظاهر او را می توانید در ابتدای بازی شخصی سازی کنید, که در سرزمین نفرین شده Boletaria کاوش می کند. دنیای بازی به شش منطقه تقسیم شده است. دنیای Nexus hub و پنج جهان دیگر که به چهار ناحیه تقسیم می‌شوند که هر کدام یک رئیس دارند. مبارزات به تنوع اسلحه ها بستگی دارد، با انواع مختلف سلاح‌ ها، گزینه‌ های مبارزه متنوعی را باز کنید و سرعت حرکت بازیکن را تغییر دهید. در این بازی استقامت سنج برای سنجش عملکرد بازیکن وجود دارد و مدیریت آن بخش اصلی مبارزه را تشکیل می دهد.

Demons Souls.banner2

با شکست دادن یک دشمن، بازیکن Souls یا روح را به دست می‌آورد که به عنوان تجربه برای بالا بردن آمارهای مختلف بازیکن عمل می‌ کند و میتوان به عنوان ارز بازی برای خرید سلاح، زره و آیتم های جدید از آنها استفاده کرد. همانطور که بازیکن سرمایه گذاری می کند، تعداد روح های مورد نیاز افزایش می یابد. همراه با روح، بازیکنان می توانند مواردی مانند سلاح و سنگ معدن را برای ارتقاء بازیابی کنند. هنگامی که بازیکنی در طول یک سطح کشته می‌ شود، آنها به ابتدای سطح فرستاده می‌ شود و به شکل روح با حداکثر سلامتی پایین‌ تر و از دست دادن همه روح‌ های استفاده نشده باز می‌گردد. البته اگر گیمر موفق شود به لکه خون خود در نقطه ای که آخرین کشته شده است برسد، روح از دست رفته خود را به دست می آورد ولی اگر قبل از آن کشته شوند، ارواح برای همیشه از بین می روند.

Demons Souls.banner1

دیدگاه‌ خود را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گیمباتو در شبکه های اجتماعی