logo.gamebato
Mr. Prepper یا آقای “مهیا گر” یک بازی کامپیوتری در باره ی آماده بودن است. شما می دانید چیزی اشتباه است. خطر یک جنگ هسته ای همه جا هست و شما باید برای آنچه در راه است آماده شوید.
امتیاز:
3.9/5
Mr. Prepper یا آقای “مهیا گر” یک بازی کامپیوتری در باره ی آماده بودن است. شما می دانید چیزی اشتباه است. خطر یک جنگ هسته ای همه جا هست و شما باید برای آنچه در راه است آماده شوید.

دانلود بازی Mr. Prepper برای پی سی | گیمباتو

Mr. Prepper مردی است که در کشوری زندگی می کند که زمانی سرزمین آزادگان بوده است، اما دولت جدید آن همه چیز را تغییر داده است. اطاعت کنید، در مسیر خود بمانید و رئیس جمهور را دوست داشته باشید – در غیر این صورت، آژانس مخفی و قدرتمند به شما علاقه مند خواهد شد. Mr. Prepper تصمیم گرفته است از این موضوع سرپیچی کند و از این توهم زندگی خارج شود…

دانلود بازی Mr. Prepper برای PC | گیمباتو

تنها راهی که او می‌تواند نقشه‌ها و کارهایش را پنهان کند، ساختن یک پناهگاه زیرزمینی و ساخت ماشینی است که به او کمک می‌کند تا از آن خارج شود. اما برای این کار به مواد، زمان و رازداری نیاز دارد. به او کمک کنید تا موفق شود و وضعیت موجود را در هم بشکند.

دانلود بازی Mr. Prepper برای کامپیوتر | گیمباتو

Mr. Prepper یک بازی بقا کامپیوتری است که توسط Rejected Games ساخته شده و توسط PlayWay S.A منتشر شده است که هر دو شرکت مستقل لهستانی هستند. در این بازی یک پناهگاه زیرزمینی بسازید. ماشین آلات و امکاناتی که می توانند شما را زنده نگه دارند، بسازید: مزارع، گلخانه ها، ابزار، وسایل نقلیه و غیره. سپس با همسایگان تجارت کنید، آنچه را که نیاز دارند به آنها بدهید، آنچه برای شما مفید است به دست آورید. مکان‌های جوی را کاوش کنید، مواد و اقلامی را که می‌توانید استفاده کنید جمع‌آوری کنید و بسیاری موارد دیگر. نسخه ی فوق فشرده سازی شده ی موجود از این بازی را می توانید با کلیک بر روی لینک مستقیم دانلود درج شده در بخش دانلود همین صفحه از وبسایت گیمباتو، با بالاترین سرعت ممکن دانلود نموده سپس به آسانی آن را نصب و اجرا کنید.

دانلود بازی Mr. Prepper v1.30k برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Mr. Prepper برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Mr. Prepper - Anniversary Edition - v1.30k + Animal Farm DLC - MULTi17 - DODI game for Win PC

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows XP or Higher

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.05

دیدگاه‌ خود را بنویسید