logo.gamebato
Omno یک سفر تک نفره اکتشافی از طریق دنیای باستانی شگفتی ها است که توسط توسعه دهنده انفرادی Jonas Manke ساخته شده است.
امتیاز:
3.9/5
Omno یک سفر تک نفره اکتشافی از طریق دنیای باستانی شگفتی ها است که توسط توسعه دهنده انفرادی Jonas Manke ساخته شده است.

دانلود بازی Omno برای پی سی | گیمباتو

در ابتدای Omno، این شخصیت دارای کادری است که به او اجازه می دهد با سناریوهای مختلف تعامل داشته باشد. در طول بازی مهارت های مختلفی باز می شود که به شما امکان می دهد پازل ها، اسرار و موانع را حل کنید. در میان توانایی ها، «توانایی جهت یابی، شناور شدن از بالا و تله پورت»  در این میان خودنمایی می کند. در هر سطح باید سه منبع انرژی جمع آوری کنید که به شما امکان می دهد قفل پازل نهایی را باز کنید تا به سناریوی بعدی ادامه دهید.

دانلود بازی Omno برای PC | گیمباتو

تعامل با موجودات در این بازی همواره مرتبط است زیرا بدون آنها امکان تکمیل بازی وجود ندارد. همانطور که پیشرفت می کنید، با نقاشی های دیواری و گلیف های مختلفی که در طول مسیر یافت می شوند تعامل برقرار می کنید تا تاریخ گمشده حاملان عصا و تمدن آنها را کشف کنید. Jonas Manke، مدیر توسعه بازی، به Kickstarter، یک پلتفرم بودجه برای پروژه‌های خلاقانه پیوست. با این ابتکار، وی توانست هدف اولیه را تا “بیش از سه برابر هدف اولیه 32000 یورو” افزایش دهد تا به توسعه پروژه ادامه دهد.

دانلود بازی Omno برای کامپیوتر | گیمباتو

Omno یک بازی اکشن کامپیوتری با موضوعیت ماجراجویی است که در جولای 2021 برای پلتفرم های ایکس باکس وان، ایکس باکس گیم پس، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ، فروشگاه اپیک گیمز و رایانه شخصی منتشر شد. این بازی توسط Future Friends Games توزیع شده و توسط Studio Inkyfox توسعه یافته است. این یک ماجراجویی سوم شخص است که از فضای سه بعدی برای ایجاد پازل و پلتفرم استفاده می کند. نسخه ی اصلی انتشاری CODEX از این بازی و به روز رسانی آن را می توانید به صورت فشرده سازی شده و بالاترین سرعت ممکن از همین صفحه از وبسایت گیمباتو دانلود کرده سپس به آسانی نصب ، به روز رسانی و در نهایت اجرا نمائید.

دانلود بازی Omno برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Omno برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Omno - v20210816 - CODEX release game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 7 or Higher

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.09

دیدگاه‌ خود را بنویسید