logo.gamebato
Onirike یک بازی ویدئویی سه بعدی ماجراجویی، پازل و پلتفرمر است که در یک جهان باز پیچیده اتفاق می‌افتد، با روایتی غیرخطی طراحی شده و با زیبایی‌شناسی صوتی و تصویری خاص ارائه شده است.
امتیاز:
3.9/5
Onirike یک بازی ویدئویی سه بعدی ماجراجویی، پازل و پلتفرمر است که در یک جهان باز پیچیده اتفاق می‌افتد، با روایتی غیرخطی طراحی شده و با زیبایی‌شناسی صوتی و تصویری خاص ارائه شده است.

دانلود بازی Onirike برای پی سی | گیمباتو

در طول بازی Onirike، کاربر کنترل Prieto را در دست می‌گیرد، موجودی عجیب که ماهیت او ناشناخته است، اما توانایی نادری برای نامرئی شدن دارد. اکتشاف، پنهان کاری و رشد گیاهان گیپسوفیلا کلید پرده برداری از داستان پریتو و گوی ای است که در آن زندگی می کند. رویاها از خواسته های خود ما تغذیه می شوند. آنها از زمان تولد ما در درون ما ساکن هستند و این چیزی است که ما آنها را تا زمانی که واقعی شوند می نامیم. اما … آیا تا به حال فکر کرده اید چه اتفاقی برای رویاهایی می افتد که هرگز محقق نمی شوند؟

دانلود بازی Onirike برای PC | گیمباتو

از ویژگی های اصلی بازی Onirike می توان به این موارد اشاره کرد: دنیای باز پیچیده Onirike را کاوش کنید. داستان غیرخطی جذاب آن را کشف کنید. از سبک خاص صوتی و تصویری آن شگفت زده شوید. به پریتو کمک کنید تا توانایی های جدیدی کسب کند. رشد استراتژیک گل های گیپسوفیلا. با نامرئی شدن از ارواح خواران بپرهیزید.

دانلود بازی Onirike برای کامپیوتر | گیمباتو

Onirike یک بازی جهان باز کامپیوتری با محوریت اکشن ماجراجویی است که توسط DevilishGames توسعه یافته و توسط Badland Publishing در سال 2021 میلادی انتشار یافته است. Onirike پروژه ای است که توسط Red.es و صندوق توسعه منطقه ای اروپا (ERDF) از طریق برنامه Red.es Impulse به بخش بازی های ویدیویی اعطا شده است راه اندازی گردیده است. به روز ترین و کامل ترین نسخه های منتشر شده از این بازی به صورت فشرده سازی شده در وبسایت گیمباتو مهیا گردیده و در اختیار شما کاربران گرامی مشتاق به دریافت آن قرار داده شده تا بتوانید آن را با بالاترین سرعت ممکن دانلود کرده سپس به آسانی نصب ، به روزرسانی و در نهایت اجرا نمائید.

دانلود بازی Onirike v1.0.10 برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Onirike برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Onirike - v1.0.10 - PLAZA Release game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 10

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.08

دیدگاه‌ خود را بنویسید