logo.gamebato
یویتو سومراگی در آینده‌ای دور تحت سلطه پیشرفت علم روانشناسی، افرادی با قدرت فراحسی، به نیرویی از روانشناسان دیگر می‌پیوندد تا در طول بازی Scarlet Nexus با یک تهدید و رمز و راز فزاینده مبارزه کند.
امتیاز:
3.9/5
یویتو سومراگی در آینده‌ای دور تحت سلطه پیشرفت علم روانشناسی، افرادی با قدرت فراحسی، به نیرویی از روانشناسان دیگر می‌پیوندد تا در طول بازی Scarlet Nexus با یک تهدید و رمز و راز فزاینده مبارزه کند.

دانلود بازی Scarlet Nexus برای پی سی | گیمباتو

Scarlet Nexus یک بازی اکشن کامپیوتری با محوریت نقش آفرینی است که از منظر سوم شخص انجام می شود. بازیکنان می توانند کنترل Yuito Sumeragi یا Kasane Randall، اعضای دیگر نیروی سرکوب (OSF) را که وظیفه دفاع از هیموکا جدید را در برابر موجوداتی به نام دیگران دارند، به عهده بگیرند. در حالی که آنها به سلاح های کوتاه برد مانند شمشیر مجهز هستند، یویتو و کاسان هر دو دارای توانایی روانی حرکتی هستند که به آنها اجازه می دهد اشیا و زباله ها را به سمت دشمنان متخاصم پرتاب کنند.

دانلود بازی Scarlet Nexus برای PC | گیمباتو

با دسترسی به “نقشه مغز” که به عنوان درخت مهارت بازی عمل می کند، می توان قدرت های قهرمان را ارتقا داد. با پیشرفت بازیکنان، با اعضای مختلف حزب روبرو می شوند که به آنها در مبارزه کمک می کنند. هر همراه دارای توانایی های رزمی منحصر به فرد خود است که می تواند توسط قهرمانان از طریق توانایی به نام “پیوند مغز” به دست آید. Scarlet Nexus بر اساس جمع‌آوری بررسی متاکریتیک، «بررسی‌های عموماً مطلوب» دریافت کرد.

دانلود بازی Scarlet Nexus برای کامپیوتر | گیمباتو

Scarlet Nexus یک بازی اکشن نقش آفرینی است که توسط Bandai Namco Studios و Tose توسعه یافته و توسط Bandai Namco Entertainment منتشر شده است. در 25 ژوئن 2021 برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ویندوز، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و سری اس منتشر شد. این بازی به طور کلی نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد، با تمجید از مبارزات اما انتقادات برای ماموریت های جانبی آن. تا آوریل 2022 تعداد 1 میلیون نسخه فروخت. به روز ترین و کامل ترین نسخه از این بازی هم به گالری در حال رشد بازی های وبسایت گیمباتو اضافه گردیده و شما کاربران مشتاق به دریافت و تجربه ی آن می توانید آن را از طریق لینک های مستقیم زیر با بالاترین سرعت ممکن و محاسبه حجم مصرفی نیم بها دانلود کرده سپس به آسانی نصب و اجرا نمائید.

دانلود بازی Scarlet Nexus برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Scarlet Nexus برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Scarlet Nexus - Deluxe Edition - v1.08 - MULTi12 - ElAmigos release game for Windows PC Free

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 10

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.26

دیدگاه‌ خود را بنویسید