logo.gamebato
Before We Leave یک بازی شهرسازی بدون خشونت است که در گوشه دنج خود شما از جهان اتفاق می افتد. تمدن را دوباره کشف و بازسازی کنید. یک شبکه منابع چند سیاره ای ایجاد کنید. بر چالش های باستانی غلبه کنید و نهنگ های فضایی گرسنه را دفع کنید.
امتیاز:
3.9/5
Before We Leave یک بازی شهرسازی بدون خشونت است که در گوشه دنج خود شما از جهان اتفاق می افتد. تمدن را دوباره کشف و بازسازی کنید. یک شبکه منابع چند سیاره ای ایجاد کنید. بر چالش های باستانی غلبه کنید و نهنگ های فضایی گرسنه را دفع کنید.

دانلود بازی Before We Leave برای PC | گیمباتو

همانطور که گفتیم: بازی Before We Leave یک بازی شهرسازی است که در گوشه ای دنج از جهان اتفاق می افتد. Peeps یا مردمان خود و محیط اطراف آنها را در حین بازسازی و کشف مجدد تمدن پرورش دهید. ساکن سرزمین ها و سیارات جدید را شوید و از نهنگ های فضایی گرسنه اجتناب کنید. آنچه از دست رفته بود را دوباره کشف کنید و تمدن دوباره متولد شده خود را در بازی Be fore We Leave، یک بازی ساخت شهر که در گوشه ای دنج از جهان است، پرورش دهید. منابع را رشد دهید، آن ها را جمع آوری و مدیریت کنید تا به سکونتگاه های خود کمک کنید و کالاها را بین زمین ها و سیارات شش ضلعی اطراف خود به اشتراک بگذارید. 

دانلود بازی Before We Leave برای پی سی | گیمباتو

ریلکس باشید و بافت جوامع در حال رشد خود را گسترش دهید و یک منظومه شمسی از سیارات شاد با سرعت خود ایجاد کنید. با این حال، همه چیز مطابق میل شما پیش نمی رود – از عقل و راه حل های تحقیقاتی خود برای غلبه بر چالش هایی که اجدادتان زمانی با آن مواجه بودند، استفاده کنید. Peeps شما نسل ها را در زیر زمین گذرانده اند. آنها دلتنگ نوازش آفتاب بر روی پوست، ریزش خاک بین انگشتان پا، غلغلک مگس بر روی بینی شده اند. آنها ظاهر می شوند، پر از شگفتی، اما هیچ ایده ای برای رشد چیزی ندارند – به جز سیب زمینی. Before We Leave یک بازی شهرسازی بدون خشونت با عناصری از گیم پلی 4X است. بازیکنان گروهی از افراد به نام Peeps را کنترل می کنند که یک پناهگاه را ترک می کنند. پس از کاوش در منطقه، بازیکنان Peeps را در حین بازسازی بر روی خرابه های یک تمدن سقوط کرده راهنمایی می کنند.

دانلود بازی Before We Leave برای کامپیوتر | گیمباتو

Before We Leave یک بازی ویدئویی شهرسازی است که توسط Balancing Monkey Games ساخته و توسط Team 17 منتشر شده است. هدف نهایی بازی این است که Peeps به اندازه کافی جامعه خود را بسازد تا خود را به فضا پرتاب کند و سیارات دیگر را مستعمره کند. حفظ سطح شادی با تأمین نیازهای Peeps، کارایی آنها را افزایش می دهد و مدت زمان لازم برای اقدامات انجام شده را کاهش می دهد. برای انجام این کار، Peeps باید با نهنگ های فضایی مبارزه کند. آخرین نسخه های موجود پرتابل و نصبی از این بازی دلنواز را می توانید با بالاترین سرعت ممکن از همین حالا با استفاده از  لینک های مستقیم مندرج در بخش دانلود همین صفحه از وبسایت گیمباتو دانلود کرده، به آسانی اجرا و یا نصب نمائید. Have Fun !

دانلود بازی Before We Leave برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Before We Leave برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Before We Leave v1.01340 P2P game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 10 (64 bit only)

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.09

دیدگاه‌ خود را بنویسید