logo.gamebato
در Anno 2070، جامعه آینده خود را بسازید، جزایر را به استعمار خود درآورید و کلانشهرهای وسیعی را با تعداد زیادی ساختمان، وسایل نقلیه و منابع برای مدیریت آنها ایجاد کنید.
امتیاز:
3.9/5
در Anno 2070، جامعه آینده خود را بسازید، جزایر را به استعمار خود درآورید و کلانشهرهای وسیعی را با تعداد زیادی ساختمان، وسایل نقلیه و منابع برای مدیریت آنها ایجاد کنید.

دانلود بازی Anno 2070 برای PC | گیمباتو

Anno 2070 در محیطی نزدیک به آینده اتفاق می افتد که در آن تغییرات آب و هوایی بشریت را مجبور کرده است تا خود را با بالا آمدن سطح دریاها وفق دهد که بخش هایی از زمین های زمانی حاصلخیز را کاملاً غیرقابل سکونت کرده است. بازیکنان برای ساختن امپراتوری های خود در حالی که با چالش های زیست محیطی متعددی روبرو هستند نیاز به تسلط بر فناوری های جدید دارند. Anno 2070 به بازیکنان این توانایی را می دهد که معماران آینده باشند و دنیای فردا را بسازند. برای بازدید از بازی های کامپوتری آینده نگرانه ی بیشتر کافیست بر روی کلمه ی آن کلیک نمائید.

دانلود بازی Anno 2070 برای پی سی | گیمباتو

در Anno 2070، سیاست دیگر بر اساس کشورها، مرزها، مذاهب، نژادها و غیره تعریف نمی شود، بلکه انتخاب انسان برای چگونگی تولید انرژی مسئله ی اصلی است. همه نوع بشر تحت یک دولت جهانی جمع می شوند که در آن سه جناح اصلی بازی تصمیمات مربوط جهان را کنترل می کنند. بازیکنان همچنین می توانند به یک رئیس جمهور جهانی و در شورای سنا رأی دهند. مشارکت، بسته به اینکه چه کسی رئیس جمهور است یا چه لایحه ای تصویب شده است، اثرات متفاوتی به همه بازیکنان می دهد تا زمانی که چرخه بعدی رای گیری آغاز شود. برای مثال، رای دادن به مدیر عامل Tycoons، Skylar Banes، بهره‌وری ساختمان‌های تولیدی را افزایش می‌دهد. منابع و ارتقاهای فناوری را می توان در Arks انجام داد و در یک بازی دیگر در “حالت پیوسته” استفاده کرد.

دانلود بازی Anno 2070 برای PC | گیمباتو

Anno 2070 یک بازی شبیه سازی شهرسازی و اقتصادی است که دارای عناصر استراتژی بلادرنگ است. این پنجمین بازی از سری Anno است. در 17 نوامبر 2011 منتشر شد و توسط استودیوهای آلمانی Related Designs و Blue Byte توسعه داده شد و توسط Ubisoft منتشر شد. Anno 2070 به Uplay نیاز داشت تا به عنوان یک سیستم DRM همیشه آنلاین عمل کند که بعداً به دلیل انتقاد شدید بازیکنان آن حذف شد. حالا شما مشتاقان به تجربه و انجام این بازی بی بدیل ، می توانید از طریق لینک های زیر آخرین نسخه ی منتشر شده و رایگان بدون DRM از آن را با بالاترین سرعت و به صورت محاسبه حجم مصرفی نیم بها از پایگاه داده های وبسایت گیمباتو دانلود کرده، به آسانی نصب و سپس اجرا نمائید.

دانلود بازی Anno 2070 برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Anno 2070 برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) |Anno 2070 v3.0.8045 FitGirl Free Game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows® XP / Windows Vista® / Windows® 7 or Later

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.12

دیدگاه‌ خود را بنویسید