logo.gamebato
در Gone Home، یک بازی اول شخص که کاملاً در مورد شناسایی، رمز و راز و کشف است، خودتان را پیدا کنید. دختر بزرگ خانواده گرینبریار پس از یک سال خارج از کشور بازمی گردد. او انتظار دارد والدین و خواهرش به او سلام کنند. اما…
امتیاز:
3.9/5
در Gone Home، یک بازی اول شخص که کاملاً در مورد شناسایی، رمز و راز و کشف است، خودتان را پیدا کنید. دختر بزرگ خانواده گرینبریار پس از یک سال خارج از کشور بازمی گردد. او انتظار دارد والدین و خواهرش به او سلام کنند. اما…

دانلود بازی Gone Home برای کامپیوتر | گیمباتو

Gone Home یک بازی کامپیوتری شبیه ساز اکتشافی تعاملی (تعامل فقط با محیط و اشیاء ، بازی تکنفره می باشد.) است. تمام جزئیات یک خانه به ظاهر عادی را بازجویی کنید تا داستان افرادی را که در آنجا زندگی می کنند کشف کنید. هر کشو و دری را باز کنید. اشیاء را بردارید و آنها را بررسی کنید تا سرنخ هایی را کشف کنید. وقایع زندگی یک خانواده را با بررسی آنچه آنها پشت سر گذاشته‌اند، کشف کنید.

بعد از یک سال خارج از کشور بودن به خانه می‌رسید. انتظار دارید خانواده تان به شما سلام کنند، اما خانه خالی است. یه چیزی درست نیست… بقیه کجا هستند؟ و اینجا چه اتفاقی افتاده است؟ در Gone Home، یک بازی اکتشافی داستانی از شرکت Fullbright، رمز و راز ها را برای خودتان کشف کنید.

دانلود بازی Gone Home برای PC | گیمباتو

بازیکن نقش کتی را در نمای اول شخص بر عهده می گیرد که می تواند در خانه حرکت کند و اشیا را ببیند و با آنها تعامل داشته باشد. هیچ هدف مشخصی در بازی وجود ندارد. با این حال، بازی زمانی که بازیکن در مناطق جدید خانه کاوش می کند و پیام های جدید را جستجو می کند، بازیکنان را تشویق می کند و به آنان پاداش می دهد. بیشتر تعاملات مبتنی بر نگاه کردن به اشیا و خواندن یادداشت‌های داخل خانه است. برای پیشرفت در بازی، بازیکن باید اشیاء خاصی را پیدا کند که قفل دسترسی به سایر قسمت های خانه را برایش باز کند.

دانلود بازی Gone Home برای کامپیوتر | گیمباتو

Gone Home یک بازی ویدئویی اکتشافی اول شخص است که توسط کمپانی Fullbright ساخته و منتشر شده است. Gone Home برای اولین بار در آگوست 2013 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. داستان بازی Gone Home در سال 1995 اتفاق می‌افتد، بازیکن را در نقش یک زن جوان قرار می‌دهد که از خارج از کشور به خانه روستایی خود در اورگان بازمی‌گردد تا متوجه شود که خانواده‌اش در حال حاضر غایب هستند و خانه خالی است و او را مجبور می‌کند تا اتفاقات اخیر را کنار هم بگذارد. Gone Home قابلیت تعامل زیادی ندارد، اما در عوض بازیکن را مجبور می‌کند خانه را با سرعت خودش کاوش کند و با بررسی آیتم‌ها، مجله‌ها و سایر موارد باقی‌مانده در اطراف اتاق‌های مختلف مشخص کند که چه اتفاقی افتاده است. Gone Home در زمان انتشار مورد ستایش منتقدان قرار گرفت. چندین فروشگاه از این بازی به عنوان نمونه ای از بازی های ویدیویی به عنوان هنر استفاده کردند، زیرا فرمت غیر استاندارد گیم پلی آن پیشرفت صنعت بازی های ویدیویی را به اشکال هنری تر نشان می دهد. به روز ترین نسخه ی کامل از این بازی به صورت فوق فشرده سازی شده از طریق لینک زیر در دسترس شما مشتاقان به تجربه ی آن قرار داده شده تا آن را با بالاترین سرعت ممکن از سرور های قدرتمند وبسایت گیمباتو دانلود کرده سپس نصب و اجرا نمائید.

دانلود بازی خانه ی رفته Gone Home برای کامپیوتر | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Gone Home برای PC (ویندوز پی سی) | Gone Home GOG game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 7 SP1 or Higher

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.6

دیدگاه‌ خود را بنویسید