logo.gamebato
هنگامی که شهری را از بیابان رام نشده در لبه جهان شناخته شده، ایجاد و احداث می کنید از مردم خود محافظت و آن ها
امتیاز:
3.9/5
هنگامی که شهری را از بیابان رام نشده در لبه جهان شناخته شده، ایجاد و احداث می کنید از مردم خود محافظت و آن ها را راهنمایی کنید. مواد خام

در Farthest Frontier یا به فارسی دورترین مرز، اقلام ساخته شده را برای تجارت، مصرف، تجهیز و مبارزه تولید کنید تا بقای خود را برای مبارزه در برابر عوامل و تهدیدهای بیرونی تضمین کنید. (حالت صلح‌طلبانه برای بازیکنانی که نمی‌خواهند در جنگ شرکت کنند در دسترس است).

دانلود بازی Farthest Frontier برای کامپیوتر | گیمباتو

ویژگی های کلیدی

برداشت، رشد، صنایع دستی : 14 ماده خام مختلف از چوب، سنگ و خاک رس گرفته تا سنگ معدن فلزی، گیاهان وحشی و عسل را برداشت کنید. 17 نوع غذا، از جمله اقلام علوفه، ماهی و شکار، به علاوه 10 محصول غذایی که هر کدام دارای ویژگی های متفاوتی هستند، پرورش دهید. 32 مورد متریال و مواد دست ساز را در یک اقتصاد چند لایه تولید کنید.

بسازید و پیشرفت کنید : در حالی که شهر خود را از یک شهرک نوپا به یک شهر شلوغ تبدیل می کنید، 50 نوع ساختمان مختلف بسازید. با افزایش رفاه و مرکزیت یافتن شهر شما، مرکز شهر و مسکن شما از طریق چندین طبقه ساختمان پیشرفت می کند. ارتقاء ساختمان های تولیدی برای افزایش کارایی و امکان تولید اقلام پیشرفته تر.

دقیق ترین سیستم کشاورزی تا کنون : به طور استراتژیک از 10 محصول با ویژگی های رشد منحصر به فرد انتخاب کنید و تناوب زراعی را برای حفظ حاصلخیزی خاک، جلوگیری از آسیب گرما و یخبندان و جلوگیری از تجمع بیماری ها پیکربندی کنید. مزارع خود را در طول زمان کشت کنید، علف های هرز و سنگ ها را حذف کنید، حاصلخیزی را افزایش دهید و مخلوط خاک را تنظیم کنید تا به حداکثر تولید محصول برسید تا جمعیت در حال رشد خود را تغذیه نگه دارید.

دانلود بازی Farthest Frontier برای کامپیوتر | گیمباتوFarthest Frontier یا دورترین مرز، یک بازی بقا محور با عناصر استراتژی است که توسط Crate Entertainment به صورت مستقل توسعه یافته و منتشر گردیده است. Crate بیشتر برای بازی اکشن-نقش آفرینی تحسین شده، Grim Dawn شناخته می شود. آخرین نسخه ی موجود از دومین بازی آنها که دورترین مرز نام دارد به صورت دسترسی پیش از انتشار و فشرده سازی شده بدون نیاز نصب از طریق لینک قرار گرفته بر روی همین صفحه از وبسایت گیمباتو قابل دانلود ، استخراج و اجراست.

دانلود بازی Farthest Frontier برای کامپیوتر | گیمباتو

بازی های مشابه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گیمباتو در شبکه های اجتماعی