logo.gamebato
Driver: San Francisco یک بازی ویدئویی اکشن ماجراجویی با تم مسابقه ای اتومبیلرانی است که پنجمین قسمت از سری بازی های Driver می باشد. این
امتیاز:
3.9/5
Driver: San Francisco یک بازی ویدئویی اکشن ماجراجویی با تم مسابقه ای اتومبیلرانی است که پنجمین قسمت از سری بازی های Driver می باشد. این بازی توسط Ubisoft Reflections توسعه

بازی Driver: San Francisco بازیکنانی را در خود می‌بیند که از نسخه خیالی سانفرانسیسکو و منطقه خلیجی آن عبور می‌کنند و ماموریت‌هایی را از طریق استفاده از خودروهای مجاز در دنیای واقعی، با قابلیت جابه‌جایی به هر ماشین دیگری در تنظیمات بازی در اکثر نسخه‌های پلتفرم های متفاوت انجام می‌دهند. در داستان اصلی بازی، بازیکنان جان تانر، کارآگاه پلیس را کنترل می‌کنند که به دنبال کینه جویی خود نبست به چارلز جریکو، پس از فرار از زندان پس از وقایع Driver 3 (Driv3r) به کما می‌رود و متوجه آن می‌شود که نقشه ای که در دنیای رویای خود قسمت به قسمت می چیند، در زندگی واقعی وی در حال به وقوع پیوستن است.

دانلود بازی Driver: San Francisco برای کامپیوتر | گیمباتو

یک ویژگی جدید Shift است که به Tanner اجازه می‌دهد بدون توقف ماموریت، از یک ماشین به ماشین دیگر منتقل شود. یکی از الهامات Shift از Google Earth سر رشته می گیرد. این بازی همچنین به عنوان «بازگشت به ریشه‌ها» این سری توصیف می‌شود، زیرا توانایی خروج از ماشین که در Driver 2 معرفی شده بود حذف شد و با قابلیت Shift (تله‌پورت) به ماشین‌های دیگر جایگزین شد. توسعه‌دهندگان احساس می‌کردند که بازی‌های زیادی قبلاً این نوع ویژگی را دارند و “برایشان مطلوب نبود که فقط آن مکانیک دقیق را کپی کنند”. با Shift، بازیکن می تواند ماموریت ها را نیز آغاز کند. علاوه بر قابلیت استفاده از Shift، همه خودروها به ویژگی «تقویت» مجهز هستند.

دانلود بازی Driver: San Francisco برای کامپیوتر | گیمباتو

محیط بازی بر روی یک نسخه تخیلی از سانفرانسیسکو و مناطق اطراف مارین کانتی و اوکلند تمرکز دارد، همچنین جغرافیا، طرح کلی شهر و نقاط دیدنی قابل توجه از جمله پل خلیج سانفرانسیسکو–اوکلند و پل گلدن گیت را بازسازی می کند. این بازی شامل حدود 208 مایل (335 کیلومتر) جاده است. وقایع بازی شش ماه پس از اتفاقات Driv3r رخ می دهد و یک مجموعه مینی کمیک پس زمینه ای از رویداد های رخ داده در طول دوره شش ماهه را ارائه می دهد. این بازی حدود پنج سال در حال توسعه بوده است. اگر طرفدار مجموعه بازی های درایور هستید، قطعاً از دانلود و نصب این بازی از وبسایت گیمباتو صرف نظر نخواهید کرد.

دانلود بازی Driver: San Francisco برای کامپیوتر | گیمباتو

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گیمباتو در شبکه های اجتماعی