logo.gamebato
بازی Slay the Spire در ژانر استراتژیک, کارتی است که در این بازی بازیکن از طریق یکی از چهار شخصیت، تلاش می‌ کند تا با
امتیاز:
3.9/5
بازی Slay the Spire در ژانر استراتژیک, کارتی است که در این بازی بازیکن از طریق یکی از چهار شخصیت، تلاش می‌ کند تا با دشمنان مبارزه کند. مبارزه از

دانلود بازی Slay the Spire برای کامپیوتر

Slay the Spire یک بازی ویدئویی در سبک استراتژیک است که توسط استودیوی آمریکایی Mega Crit Games توسعه یافته و توسط همین استدیو منتشر شده است. این بازی برای اولین بار در اواخر سال 2017 برای مایکروسافت ویندوز، macOS و لینوکس در دسترس اولیه قرار گرفت و در ژانویه 2019 منتشر شد.

در Slay the Spire، بازیکن از طریق یکی از چهار شخصیت، تلاش می‌ کند تا با دشمنان و رئیس‌ ها مبارزه می‌ کند. مبارزه از طریق یک سیستم مبتنی بر بازی با ورق یا کارت ها انجام می‌ شود، و بازیکن کارت‌ های جدیدی را به عنوان پاداش از مبارزات و ابزارهای دیگر به دست می‌ آورد و از بازیکن می‌ خواهد از استراتژی‌ های بازی‌ برای ساخت یک برج مؤثر برای تکمیل صعود استفاده کند.

دانلود بازی Slay the Spire برای کامپیوتر بدون کرک  | گیمباتو

بازی کامپیوتر Slay the Spire ترکیبی از پیشروی و گیم پلی یک بازی استراتژیک با کارت ها است. در شروع بازی، بازیکن یکی از چهار شخصیت از پیش تعیین شده را انتخاب می کند، که مقدار اولیه سلامتی، طلا، یک اثر اولیه که توانایی منحصر به فردی را برای آن شخصیت فراهم می کند، و یک دسته اولیه از کارت ها با حمله را تعیین می کند. کارت‌ های دفاعی و همچنین کارت‌ های رنگی بالقوه متناسب با آن شخصیت را در طول اجرا مشاهده خواهند کرد. هدف این است که از طریق چندین سطح از یک برج بالا روید، هر سطح دارای تعدادی برخورد بالقوه است که در یک ساختار منشعب با شخصیت رئیس در انتهای سطح توزیع شده است. برخوردها شامل هیولاهایی است که قدرت آنها متفاوت است. دشمنان نخبه ای که پاداش های بیشتری ارائه می دهند.

دانلود بازی Slay the Spire برای کامپیوتر بدون کرک  | گیمباتو

در این بازی استراتژیک کامپیوتر مبارزه به نوبت انجام می شود. هر نوبت بازیکن یک دست کارت تازه و سه امتیاز انرژی دریافت می کند. بازیکن می‌ تواند هر ترکیبی از کارت‌ ها را بازی کند تا زمانی که انرژی لازم برای پرداخت هزینه هر کارت را داشته باشد و در پایان نوبت، تمام کارت‌ هایی که بازی نکرده‌ اند دور ریخته شوند. کارت‌ های بازیکنان بسته به شخصیت متفاوت است، اما معمولاً شامل کارت‌ های حمله برای آسیب رساندن به حریف، کارت‌ های مهارتی است که خود را خشنود می‌ کنند، حریفان را به چالش می‌ کشند، یا به قدرت مسدود کردن آنها برای نوبت می‌ افزایند، و کارت‌ های قدرتی که اثر تا پایان مبارزه در بازی باقی می‌ ماند. هر حریفی در میدان مشخص خواهد کرد که چه حرکتی انجام خواهد داد: اگر حمله کنند و آسیب ببینند، تلاش می کنند که بازیکن را از بین ببرند.

دانلود بازی Slay the Spire برای کامپیوتر بدون کرک  | گیمباتو

در برخی موارد، حمله حریف یا کارت‌ های بازیکن ممکن است کارت‌ های غیرقابل بازی را که بیانگر شرایط نبرد مانند زخم‌ ها و نفرین‌ ها هستند به عرشه بازیکن اضافه می‌ کنند که می‌ تواند در زمانی که در دست بازیکن است، اثرات منفی اضافه کند. بازیکن می تواند بهترین استراتژی را برای جلوگیری از آسیب دیدن پس از اتمام نوبت خود تعیین کند. اگر سلامتی بازیکن به صفر برسد، بازی تمام شده است و آنها باید از انتهای مسیر دوباره شروع کنند. در غیر این صورت، اگر بازیکن تمام هیولاها را در یک رویارویی شکست دهد، معمولاً طلا و یکی از سه کارت انتخاب شده به طور تصادفی را دریافت می کند تا در صورت تمایل به عرشه خود اضافه کند. سایر غارت‌ هایی که می‌ توان از هیولاها یا سایر برخوردها به دست آورد، شامل آثاری است که برای مدت زمان بازی، شخصیت‌ های دوستدار دائمی را فراهم می‌ کنند، مانند افزایش حداکثر سلامتی، امتیاز انرژی اضافی، هزینه‌ های پایین‌ تر ریخته‌ گری، و مسدود کردن خودکار، و معجون‌ های یکبار مصرف که می توان در طول هر چرخشی بدون هیچ هزینه ای برای بازگرداندن سلامتی، خشنودی بازیکن، و دفع یا آسیب رساندن به دشمن استفاده کرد. این بازی فوق العاده زیبا را می توانید به صورت رایگان از سایت گیمباتو دریافت کنید.

بازی های مشابه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گیمباتو در شبکه های اجتماعی