logo.gamebato
شبکه های راه آهن بزرگتر و پیچیده تر از همیشه بسازید! با تکیه بر موفقیت نسخه اصلی، چیزهایی را که در مورد اصلی دوست داشتید
امتیاز:
3.9/5
شبکه های راه آهن بزرگتر و پیچیده تر از همیشه بسازید! با تکیه بر موفقیت نسخه اصلی، چیزهایی را که در مورد اصلی دوست داشتید و سپس مقداری بیشتر به

دانلود بازی Train Valley 2 برای کامپیوتر | گیمباتو

بازی Train Valley 2 بار دیگر برمیگردد پس شبکه های راه آهن بزرگتر و پیچیده تر از همیشه بسازید! با تکیه بر موفقیت نسخه اصلی، چیزهایی را که در مورد اصلی دوست داشتید و سپس مقداری بیشتر به دست خواهید آورد. با چالش‌های فزاینده‌ای دشوار و پیچیده از سوی صنایع محلی، دره هرگز تا این حد گسترده احساس نشده است , همه سرنشینان سوار بشید!

دانلود بازی Train Valley 2 برای کامپیوتر | گیمباتو

در بازی Train Valley 2 که بازی شبیه سازی کامپیوتر می باشد , مدیریت های خرد برای ترکیب معماها را انجام داده و المان ها را کنار یکدیگر بگذارید. شما باید تاریخچه ی اصلی مسیرهای ریلی در عصر انقلاب صنعتی را کشف کنید! هم چنین شما می توانید مادهای خود را در این بازی طراحی کنید، ماشین های قطاری، صنایع و منابع مورد نیاز در گیم پلی بازی را می توانید شخصی سازی کرده و مراحلی جدید را تولید نمایید.

دانلود بازی Train Valley 2 برای کامپیوتر | گیمباتو

بازی کامپیوتر Train Valley 2 در سال 2019 منتشر شد مثل نسخه قبلی سازنده این بازی 3 شخص روسی بودند و شرکت های منتشر کننده بازی META Publishing و Flazm بودند. ژانرهای این بازی پازل , استراتژیک , شبیه سازی می باشد. برنده چندین جایزه نیز شده است.همین الان می توانید این بازی را از سرورهای سریع گیمباتو دانلود کرده و یکبار دیگه خط های مترو افسانه ای درست کنید.

بازی های مشابه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گیمباتو در شبکه های اجتماعی