logo.gamebato
بازی World of Warcraf وارکرفت در سبک نقش آفرینی و به صورت چند نفره آنلاین می باشد. از محبوبترین بازی این سبک است که جنگ
امتیاز:
3.9/5
بازی World of Warcraf وارکرفت در سبک نقش آفرینی و به صورت چند نفره آنلاین می باشد. از محبوبترین بازی این سبک است که جنگ بین دو قبیله را روایت

دانلود بازی World of Warcraf برای کامپیوتر

World of Warcraf یک بازی نقش‌ آفرینی برای کامپیوتر با قابلیت اجرای آنلاین چند نفره و گروهی است که در سال 2004 توسط استدیو معروف Blizzard منتشر شد. داستان این بازی در دنیای فانتزی Azeroth اتفاق می‌ افتد، تقریباً چهار سال پس از رویداد های بازی قبلی این سری. این بازی به بازیکنان اجازه می دهد تا یک آواتار شخصیت بسازند و بازیکن می تواند دنیای بازی را از دید سوم یا اول شخص کاوش کنند، همچنین گیمر می تواند به گشت و گذار در مناظر، مبارزه با هیولاهای مختلف، تکمیل ماموریت ها و تعامل با شخصیت های غیر بازیکن بپردازند. یا سایر بازیکنان این بازی بازیکنان را تشویق می‌ کند تا با هم کار کنند تا ماموریت‌ ها را کامل کنند، وارد سیاه‌ چال‌ ها شوند و در نبرد بازیکن در مقابل بازیکن  شرکت کنند. 

world of warcraft.banner2

بازی وارکرفت را می‌ توان به صورت انفرادی و بدون تعامل با دیگران نیز انجام داد. این بازی در درجه اول بر پیشرفت کاراکتر تمرکز دارد، که در آن بازیکنان امتیاز تجربه کسب می کنند تا شخصیت خود را ارتقا دهند تا آنها را قدرتمند تر کنند و با استفاده از ارز درون بازی برای به دست آوردن تجهیزات بهتر، در میان سایر سیستم های بازی، آیتم ها را خریداری و بفروشند.

برای ورود به بازی، گیمر باید سروری را انتخاب کند که در بازی به آن قلمرو گفته می شود. انواع قلمروهای موجود عبارتند از: نرمال که یک قلمرو از نوع معمولی که در آن گیم پلی بیشتر بر روی شکست دادن هیولاها و تکمیل ماموریت ها متمرکز است، با مبارزات بازیکن در مقابل بازیکن و هر نقش آفرینی اختیاری است. قلمرو نقش‌ بازی که مانند یک قلمرو عادی  عمل می‌ کند، اما بر نقش‌ بازی‌ های درون شخصیتی تمرکز دارد. بازیکنان می‌ توانند شخصیت‌ های جدیدی را در همه قلمروهای منطقه بسازند، و همچنین می‌ توان شخصیت‌ های از قبل تعیین‌ شده را با پرداخت هزینه بین قلمروها جا به‌ جا کند.

world of warcraft.banner1

در بازی WORLD OF WARCRAFT همانطور که شخصیت ها بیشتر توسعه می یابند، استعدادها و مهارت های مختلفی را به دست می آورند، که گیمر را ملزم می کند تا توانایی های آن شخصیت را بیشتر تعریف کند. شخصیت‌ ها می‌ توانند دو حرفه اصلی را انتخاب کنند مانند خیاطی، آهنگری یا جواهرسازی … مانند پوست انداختن یا معدن. شخصیت‌ ها همچنین می‌ توانند هر سه مهارت ثانویه را بیاموزند: یعنی باستان‌ شناسی، آشپزی، و ماهیگیری.

world of warcraft.banner3

در این بازی از چندین عنصر فانتزی و علمی تخیلی، از جمله گریفون، اژدها، الف ها، زامبی ها، گرگینه ها، دیگر هیولاهای ترسناک، سفر در زمان، سفینه های فضایی و جهان های بیگانه استفاده شده که فضای بازی را جذابتر و هیجان انگیز تر می کند. برخی از چالش‌ های موجود در World of Warcraft، بازیکنان را ملزم می‌کند تا برای تکمیل آن‌ ها با هم گروه شوند. اینها معمولاً در سیاه‌ چال‌ هایی اتفاق می‌ افتد که گروهی از شخصیت‌ ها می‌ توانند با هم وارد شوند. سیاه چال ها در سراسر دنیای بازی پخش شده اند و برای شخصیت های مختلف طراحی شده اند. یک سیاه چال معمولی به پنج شخصیت اجازه می دهد تا به عنوان بخشی از یک گروه وارد شوند. برخی از سیاه چال ها به بازیکنان بیشتری نیاز دارند تا با هم گروه شوند که با برخی از سخت ترین چالش ها روبرو شوند. علاوه بر چالش‌ های حمله مبتنی بر سیاه‌ چال، چندین موجود در محیط معمولی بازی وجود دارند که برای حمله‌ ها طراحی شده‌اند. برای دانلود بازی جذاب WORLD OF WARCRAFT با گیمباتو همراه شوید.

بازی های مشابه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گیمباتو در شبکه های اجتماعی