logo.gamebato
Outer Wilds یک بازی جهان باز رازآلود درباره ی یک منظومه شمسی است که در یک حلقه زمانی بی پایان به دام افتاده است. Outer Wilds یک بازی اکتشافی در مورد کنجکاوی، برشته کردن مارشمالو و کشف اسرار کیهان است.
امتیاز:
3.9/5
Outer Wilds یک بازی جهان باز رازآلود درباره ی یک منظومه شمسی است که در یک حلقه زمانی بی پایان به دام افتاده است. Outer Wilds یک بازی اکتشافی در مورد کنجکاوی، برشته کردن مارشمالو و کشف اسرار کیهان است.

دانلود بازی Outer Wilds برای PC | گیمباتو

Outer Wilds دارای یک شخصیت بازیکن ناشناس است که در حال کاوش در منظومه شمسی است که در یک حلقه زمانی گیر کرده است و 22 دقیقه قبل از اینکه ستاره آن به ابرنواختر تبدیل شود، به عقب برمی گردد. بنابراین، بازیکن تشویق می شود تا با کاوش و کشف اسرار نژاد منقرض شده ای به نام Nomai، که قبلاً صدها هزار سال پیش منظومه شمسی را مستعمره کرده بود، بیاموزد. در قسمت اول بازی، بازیکن با یک مجسمه باستانی Nomai پیوند می‌خورد که تضمین می‌کند بازیکن اطلاعات کشف شده در هر حلقه زمانی را هنگام شروع مجدد حفظ می‌کند. به عنوان مثال، برای استفاده از فضاپیما، بازیکن باید کدهای پرتاب را از همکاران در رصدخانه محلی دریافت کند. این کدها و دانش آنها در حلقه‌های بعدی یکسان است و به بازیکن اجازه می‌دهد تا بلافاصله فضاپیما را بدون بازدید از رصدخانه به فضا پرتاب کند.

دانلود بازی Outer Wilds برای کامپیوتر | گیمباتو

در Outer Wilds بازیکن نقش یک کاوشگر فضایی ناشناس را بر عهده می گیرد که برای اولین پرواز انفرادی خود آماده می شود. پس از جفت شدن غیر ارادی با مجسمه ای در سیاره خود که توسط Nomai ساخته شده است، نژادی باستانی و مرموز که زمانی سیستم را مستعمره کرده بود، بازیکن متوجه می شود که در یک حلقه زمانی به دام افتاده اند. هنگامی که خورشید پس از 22 دقیقه به حالت ابرنواختر یا Supernova می رود، یا زمانی که شخصیت بازیکن می میرد، هر حلقه از ابتدا بازنشانی یا reset می شود.

دانلود بازی Outer Wilds برای پی سی | گیمباتو

Outer Wilds یک بازی کامپیوتری جهان باز راز آلود با محوریت اکشن ماجراجویی در سال ۲۰۱۹ است که توسط Mobius Digital ساخته و توسط Annapurna Interactive منتشر شده است. این بازی اولین بار برای ویندوز، ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 قبل از انتشار برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X/S در سال 2022 منتشر شد. نسخه نینتندو سوییچ نیز در دست توسعه است. این بازی دارای شخصیت بازیکن در حال کاوش در یک منظومه شمسی است که در یک حلقه زمانی 22 دقیقه ای گیر کرده است که با ابرنواختر شدن ستاره ی مرکزی به پایان می رسد. بازیکن با کاوش در منظومه شمسی و یادگیری سرنخ هایی در مورد علت حلقه زمان، در طول Outer Wilds پیشرفت می کند. Outer Wilds تحسین منتقدان و چندین جایزه بهترین بازی سال را دریافت کرد، از جمله در شانزدهمین جوایز بازی‌های آکادمی بریتانیا. این بازی در سال 2021 یک نسخه الحاقی به نام Echoes of the Eye دریافت کرد. آخرین نسخه ی منتشر شده از این بازی توسط گروه خوشنام CODEX از هم اکنون در پایگاه داده های وبسایت گیمباتو قرار داده شده تا مشتاقان انجام این بازی منحصر به فرد بتوانند آن را با بالاترین سرعت ممکن دانلود کرده، به آسانی نصب و به روز رسانی نموده و سپس به اجرا و تجربه ی آن بپردازند.

دانلود بازی Outer Wilds Echoes of the Eye برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Outer Wilds برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Outer Wilds Echoes of the Eye - v1.1.12 CODEX Game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 7 or Higher

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.7

دیدگاه‌ خود را بنویسید