logo.gamebato
Teacup یا همان فنجان چای، یک بازی ماجراجویی داستانی در مورد یک قورباغه خجالتی است که به دنبال گیاهان چای برای مهمانی چای آتی خود می باشد.
امتیاز:
3.9/5
Teacup یا همان فنجان چای، یک بازی ماجراجویی داستانی در مورد یک قورباغه خجالتی است که به دنبال گیاهان چای برای مهمانی چای آتی خود می باشد.

دانلود بازی Teacup برای پی سی | گیمباتو

Teacup یا به فارسی فنجان چای ، یک بازی ماجراجویی کامپیوتر با روایتی کوتاه و مفید با تمرکز بر اکتشاف و پیشرفت غیر خطی است. به یک قورباغه کوچک و خجالتی در سفرش کمک کنید تا مواد لازم را برای مهمانی چای خود بیابد! در این بازی شما داستان یک قورباغه جوان خجالتی و درونگرا را بازی می کنید که عاشق نوشیدن چای و کتاب خواندن است.

دانلود بازی Teacup برای PC | گیمباتو

یک روز قبل از میزبانی یک مهمانی چای در خانه اش، متوجه می شود که چای کاملاً تمام شده است، و بنابراین باید به جنگل های اطرافش برود تا گیاهان مورد نیاز خود را پیدا کند تا دوباره مقداری از آن را انبار کند. فنجان چای یک بازی ماجراجویی روایی کوتاه و مفید با تمرکز بر اکتشاف و پیشرفت غیر خطی است. شما آزاد هستید که فهرست موادی را که Teacup باید به هر ترتیبی که می خواهید جمع آوری کند، بررسی کنید. مسیر خود را از طریق دنیای Little Pond پیدا کنید.

دانلود بازی Teacup برای کامپیوتر | گیمباتو

Teacup یک بازی ماجراجویی تک نفره است که توسط Smarto Club توسعه یافته و توسط Whitethorn Games منتشر شده است. در طول ماجراجویی خود در این بازی با ساکنان جذاب جنگل آشنا خواهید شد. برخی پرحرف هستند، برخی بدخلق هستند، اما همه آنها به ماجراجویی شما گوش می دهند. اکثر حیواناتی که ملاقات می کنید خوشحال خواهند شد که به Teacup کمک کنند… اکثر حیواناتی که ملاقات می کنید خوشحال می شوند که به فنجان چای کمک کنند … در ازای یک لطف کوچک یا کمک. یک غرفه بازار (به شکل عجیب و غریب) ترتیب دهید، در یک مسابقه زیر آبی برنده شوید و موارد دیگر! به روز ترین نسخه ی بدون نیاز به نصب منتشر شده برای این بازی به صورت فشرده سازی شده در اختیار شما کاربران گرامی وبسایت گیمباتو قرار داده شده و شما می توانید آن را با بالاترین سرعت ممکن از طریق لینک مستقیم دانلود آن دانلود نموده سپس بعد از استخراج از حالت فشرده سازی شده با اجرا و تجربه ی آن بپردازید.

دانلود بازی Teacup برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود نسخه بدون نیاز به نصب بازی Teacup برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Teacup - Build 8010925 - Portable game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 10

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.12

دیدگاه‌ خود را بنویسید