logo.gamebato
RimWorld یک مولد داستان است که در اطراف مستعمره بازیکن از جهان Pawns متمرکز شده است. بازماندگان حادثه سقوط باید غذا و سرپناه مهیا کنند، با تهدیدات مبارزه کنند و جایگاه خود را در این جهان پر خطر پیدا کنند.
امتیاز:
3.9/5
RimWorld یک مولد داستان است که در اطراف مستعمره بازیکن از جهان Pawns متمرکز شده است. بازماندگان حادثه سقوط باید غذا و سرپناه مهیا کنند، با تهدیدات مبارزه کنند و جایگاه خود را در این جهان پر خطر پیدا کنند.

دانلود بازی RimWorld برای پی سی | گیمباتو

RimWorld در آینده ای دور اتفاق می افتد، جایی که انسان ها در سراسر جهان پراکنده شده اند اما نمی توانند سریعتر از سرعت نور حرکت کنند. سیارات و منظومه های ستاره ای جدا از یکدیگر توسعه می یابند، و در حالی که برخی جوامع از نظر فناوری پیشرفت می کنند، برخی دیگر به دلیل جنگ یا بیماری پسرفت می کنند. در نتیجه، طیف وسیعی از سطوح تکنولوژیک جوامع، از قبایل نوسنگی گرفته تا خدایان ماشینی فراتر از واقعیت، وجود دارند.

دانلود بازی RimWorld برای PC | گیمباتو

Rimworld دارای تنوع کمی از سناریوهای شروع برای انتخاب است، اگرچه روایت اصلی یکسان است. هدف این بازی تضمین بقای یک کلونی از مردم است که با رویدادهای مختلف محیطی و/یا داخلی از طریق رویدادهایی که به طور تصادفی در یک دنیای قابل تنظیم ایجاد می شوند، مبارزه می کنند. با پیشرفت بازی، رویدادها به تدریج سخت تر می شوند و بازیکن می تواند فناوری پیشرفته تری را از طریق تحقیق باز کند. این بازی دارای نمای دوبعدی از بالا به پایین است.

دانلود بازی RimWorld برای کامپیوتر | گیمباتو

RimWorld یک بازی شبیه سازی کامپیوتری با محوریت ساخت و ساز و مدیریت است که توسط توسعه دهنده مستقر در مونترال Ludeon Studios ساخته و منتشر شده است. در ابتدا Eclipse Colony نام داشت، در ابتدا به عنوان یک پروژه سرمایه گذاری جمعی Kickstarter در دسترسی اولیه برای Microsoft Windows، macOS و Linux در نوامبر 2013 منتشر شد و در 17 اکتبر 2018 منتشر شد. این بازی برای پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان به‌صورت RimWorld Console Edition در 29 جولای 2022 منتشر شد و توسعه و انتشار آن توسط Double Eleven انجام شد. به جای آزمون مهارت یا چالش، این بازی به عنوان یک “مولد داستان” مبتنی بر هوش مصنوعی در نظر گرفته شده است، جایی که بازی به عنوان رسانه ای برای بازیکنان برای تجربه ماجراجویی های روایی استفاده می شود. این بازی به طور کلی نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرده است. به روز ترین و کامل ترین نسخه از این بازی را می توانید از طریق لینک دانلود مستقیم زیر با بالاترین سرعت ممکن از سرور های قدرتمند وبسایت گیمباتو دریافت نموده سپس به آسانی نصب ، به روز رسانی و اجرا نمائید.

دانلود بازی RimWorld v1.4.3704 برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی RimWorld برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | RimWorld - v1.4.3704 - rev874 + ALL DLCs - GOG release game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 7 or Higher

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.54

دیدگاه‌ خود را بنویسید