logo.gamebato
سبک کلاسیک شبیه سازی حمل و نقل دارای استاندارد طلایی جدیدی با Transport Fever 2 است. با پیمایش مسیرهای حمل و نقل از طریق زمین، آب و هوا، به اکتشاف دنیای جدیدی بپردازید. باشد که پیشرفت و رفاه راه خود را پیدا کنند.
امتیاز:
3.9/5
سبک کلاسیک شبیه سازی حمل و نقل دارای استاندارد طلایی جدیدی با Transport Fever 2 است. با پیمایش مسیرهای حمل و نقل از طریق زمین، آب و هوا، به اکتشاف دنیای جدیدی بپردازید. باشد که پیشرفت و رفاه راه خود را پیدا کنند.

دانلود بازی Transport Fever 2 برای PC | گیمباتو

مانند بازی های قبلی این سری، Transport Fever 2 همچنان بر تکامل حمل و نقل در هفده دهه گذشته تمرکز دارد. با این حال، حالت کمپین تاریخچه حمل و نقل را در مقایسه با تب حمل و نقل بازنویسی می کند و در سه قاره مختلف جریان دارد. این بازی همچنین دارای حالت sandbox، ویرایشگر نقشه و ابزارهای مد است. تب حمل و نقل 2 در آوریل 2019 معرفی شد. این بازی توسط Urban Games، توسعه دهنده سوئیسی فرنچایز Transport Fever توسعه یافته و توسط ناشر هلندی Good Shepherd Entertainment منتشر شده است. این بازی ابتدا برای مایکروسافت ویندوز و لینوکس در 11 دسامبر 2019 در سراسر جهان از طریق Steam در دسترس بود و نسخه macOS بعداً در فوریه 2021 منتشر شد.

دانلود بازی Transport Fever 2 برای پی سی | گیمباتو

زیرساخت های حمل و نقل مورد نیاز جهان را فراهم کنید و با خدمات حمل و نقل سفارشی ثروتمند شوید. به تماشای قطارهای خود در حال حرکت روی ریل، رعد و برق اتوبوس‌ها و کامیون‌هایتان در جاده‌ها، حرکت کشتی‌هایتان در آب، و پرواز هواپیماهایتان در آسمان‌ها بنشینید. مردم را در راه کار یا بازی حمل کنید و دلیل رشد و شکوفایی شهرها باشید. مواد خام و کالاها را برای پیشبرد اقتصاد به مصرف کنندگان آن ها تحویل دهید. بزرگترین چالش های لجستیکی را از سال 1850 تا به امروز تجربه کنید و یک امپراتوری حمل و نقل بسازید که در هر نقطه دیگری از جهان بی رقیب است! 

دانلود بازی Transport Fever 2 برای کامپیوتر | گیمباتو

Transport Fever 2 یک بازی کامپیوتری شبیه سازی تجاری است که توسط Urban Games توسعه یافته و توسط Good Shepherd Entertainment منتشر شده است. این سومین بازی ویدیویی از فرنچایز تب حمل و نقل است و در 11 دسامبر 2019 برای مایکروسافت ویندوز و لینوکس و در 23 فوریه 2021 برای macOS در دسترس قرار گرفت. تب حمل و نقل 2 انتخابی از بیش از 200 وسیله نقلیه از اروپا، آمریکا و آسیا را ارائه می دهد که با جزئیات بسیار مدل سازی شده اند. و با ویرایشگر نقشه درون بازی، می توانید مناظر را از سه منطقه آب و هوایی مختلف دوباره ایجاد کنید. در نهایت، شبیه ساز حمل و نقل و اقتصاد واقعی، همراه با پشتیبانی جامع از مودینگ، تجربه گیم پلی آن را کامل تر می کند. آخرین به روزرسانی موجود با نام به روزرسانی بهاره یا Spring Update هم اینک در پایگاه داده های وبسایت گیمباتو قرار داده شده تا مشتاقان به بازی کردن این بازی شبیه سازی مدیریت و شهرسازی بتوانند آن را از طریق لینک های مستقیم مندرج با بالاترین سرعت ممکن و به صورت محاسبه حجم مصرفی نیم بها دانلود کرده و به آسانی به نصب و اجرای آن بپردازند.

دانلود بازی Transport Fever 2 برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Transport Fever 2 برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Transport Fever v35300 GOG Released game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 7, 8 or 10 (64-bit)

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.2

دیدگاه‌ خود را بنویسید