logo.gamebato
در واقع این بازی ترکیبی از نقش آفرینی و اکشن است و در آن کاراکترها به چپ و راست حرکت می کنند تا مراحل را
امتیاز:
3.9/5
در واقع این بازی ترکیبی از نقش آفرینی و اکشن است و در آن کاراکترها به چپ و راست حرکت می کنند تا مراحل را در سراسر یک منطقه طی

دانلود بازی Odin Sphere Leifthrasir برای کامپیوتر

بازی Odin Sphere Leifthrasir یک اکشن نقش آفرینی دوبعدی است و از داستان قدرتمند و گیم پلی بسیار غنی برخوردار می باشد. در واقع این بازی ترکیبی از نقش آفرینی و اکشن است و در آن کاراکترها به چپ و راست حرکت می کنند تا مراحل را در سراسر یک منطقه طی کنند. داستان با دختر کوچکی به نام آلیسیا شروع می شود که در اتاق زیر شیروانی خود در کنار بچه گربه سیاه دوست داشتنی اش سقراط، یک سری کتاب می خواند. هر کتاب داستان یکی از پنج شخصیت را ارائه می دهد: گوندولین، یک والکری جوانمرد. کورنلیوس، شاهزاده ای که با نفرینی مرموز برخورد کرد. مرسدس، پری که به مادرش نگاه می کند. اسوالد، شوالیه ای مرموز غرق در تاریکی. و Velvet، یک جادوگر که هدفش اصلاح اشتباهات گذشته است.

دانلود بازی Odin Sphere Leifthrasir برای کامپیوتر | گیمباتو

بازیکنان ابتدا کنترل گوندولین را شروع می کنند و باید داستان او را قبل از اینکه کتاب کورنلیوس برای خواندن آلیشیا در دسترس قرار گیرد، کامل کنند. سپس، داستان او باید تکمیل شود تا قفل داستان مرسدس و غیره باز شود. این بازی اکشن کامپیوتر از دیدگاه های متمایز هر شخصیت اصلی به شیوه ای بصری برای اهداف نمایشی استفاده می کند. فرض اصلی داستان نبرد بین خیر و شر است، سرزمینی فانتزی که از اساطیر نورس الهام گرفته شده است. چیزی که شیوه داستان سرایی Odin Sphere را بسیار جالب می کند این است که هر شخصیت بینش خود را در مورد آنچه که شخصیت دیگری ممکن است آنجا نبوده باشد به اشتراک بگذارد. وقتی اسوالد برای انجام یک کار خاص به راه افتاد، مرسدس در آن زمان چه می کرد؟

دانلود بازی Odin Sphere Leifthrasir برای کامپیوتر | گیمباتو

همیشه اتفاقی در پشت صحنه در حال رخ دادن است و بازی کار فوق العاده ای را انجام می دهد و چندین داستان را به طور همزمان در هم می آمیزد. Odin Sphere Leifthrasir داستانی الهام‌گرفته از اسطوره‌های مختلف را روایت می‌کند و شما شاهد وقایع (حتی گاهی اوقات همان رویدادها) از دیدگاه پنج قهرمان داستان هستید. شما از منطقه ای به منطقه دیگر روی یک نقشه بزرگتر حرکت می کنید و با گروه هایی از دشمنان در مناطق 2 بعدی و با پیمایش جانبی روبرو می شوید. اینکه دقیقاً چگونه با آن دشمنان مقابله می کنید بستگی به موقعیت شما در داستان دارد، زیرا هر شخصیت دارای حملات و مهارت های متفاوتی است. ممکن است بخواهید وارد انبوهی از حملات هوایی شوید، و یا از یک معجون برای ایجاد یک ابر سمی استفاده کنید.

دانلود بازی Odin Sphere Leifthrasir برای کامپیوتر | گیمباتو

فراتر از حملات استاندارد خود روی مهارت های مختلفی نیز سرمایه گذاری می کنید. تقویت آسیب غیرفعال هنگام ضربه زدن از پشت به شما مزیتی می دهد، در حالی که مهارت های سلاح می تواند شما را به تیرگی هایی که به طور جادویی ایجاد می شود، تبدیل کند. این عوامل بیشتر شخصیت ها را متمایز می کند. ملکه پری مرسدس توانایی‌هایی دارد که روی حملات دامنه‌دار و دور نگه‌داشتن دشمنان متمرکز شده‌اند، اما هنگامی که مبارزات او را تمام کردید، به سراغ اسوالد شوالیه می‌روید، که مهارت‌های متمرکز بر تقویت حالت دیوانگی خود را دارد. لذت کشف این که چگونه این توانایی‌ها رویکرد هر شخصیت برای مبارزه را شکل می‌دهند، درد شروع با داستانی جدید کاهش می‌دهد.

دانلود بازی Odin Sphere Leifthrasir برای کامپیوتر | گیمباتو

اساس داستان این بازی اکشن نبرد بین خیر و شر است و در آن نیروهای پادشاه شیطانی یعنی Odin به Sphere Leifthrasir که سرزمین پریان است هجوم اروده اند. در طول بازی 5 داستان مختلف را دنبال می کنید که هر کدام قهرمان خودش را دارد و این داستان های حماسی هر کدام مستقل هستند اما با داستان های دیگر تداخل دارند. در نهایت در پایان کاراکترها به هم می رسند و بسته به انتخاب شما یکی از دو پایان بازی را رقم می زنند. در هر  بخش و آیتم بازی دشمنان مختلفی وجود دارد که شما با شکست دادن آنها به قوی ترین موجود در بازی تبدیل می شوید. این بازی که در سال 2016 توسط استودیو Vanillaware توسعه یافته است دارای گیم پلی غنی است که ترکیب دنیای بزرگ بازی و این گیم پلی بر غنای آن می افزاید. برای دانلود رایگان این بازی از گیمباتو در ادامه با ما همراه باشید.

سیستم پیشنهادی سیستم مورد نیاز سخت افزار
CPU
VGA
RAM
HHD
OS
software

دیدگاه‌ خود را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گیمباتو در شبکه های اجتماعی