logo.gamebato
بازی Subnautica: Below Zero در ژانر ماجراجویانه و بقا و از منظر اول شخص جریان دارد. در این بازی مانند سری قبلی خود، هدف بازیکن
امتیاز:
3.9/5
بازی Subnautica: Below Zero در ژانر ماجراجویانه و بقا و از منظر اول شخص جریان دارد. در این بازی مانند سری قبلی خود، هدف بازیکن کاوش در محیط ها و

دانلود بازی Subnautica: Below Zero برای کامپیوتر

Subnautica: Below Zero یک بازی ویدئویی در ژانر ماجراجویی و بقا است که توسط Unknown Worlds Entertainment توسعه یافته و منتشر شده است. این دنباله بازی Subnautica 2018 است. Subnautica: Below Zero پلتفرم های مایکروسافت ویندوز، macOS، پلی‌ استیشن 4، پلی‌ استیشن 5، ایکس‌ باکس وان در 14 می 2021 منتشر شد.

دانلود بازی Subnautica: Below Zero برای کامپیوتر | گیمباتو

Subnautica: Below Zero یک بازی ماجراجویی, بقا است که در یک محیط جهان باز و از منظر اول شخص بازی می شود. مانند سری قبلی خود، هدف بازیکن کاوش در محیط ها و زنده ماندن در یک محیط بیگانه در زیر آب و همچنین تکمیل اهداف برای پیشبرد طرح بازی است. بازیکنان منابع را جمع‌ آوری می‌ کنند، ابزار می‌ سازند، پایگاه‌ ها و شناورهای زیردریایی می‌ سازند و می‌ توانند با حیات وحش سیاره تعامل داشته باشند.

در این بازی ماجراجویانه کامپیوتر برای زنده ماندن و تکمیل اهداف، گیمر باید مواد خام را از محیط و تجهیزات صنایع دستی، وسایل نقلیه، پناهگاه ها و غذا جمع آوری کند. هر کدام از اینها دستور العمل مخصوص به خود را دارند و برخی از مواد را فقط در زوایای دوردست و عمیق‌ تر دنیای بازی یعنی اقیانوس می‌ توان یافت. سازه های زیستگاه پناهگاه، انبار تجهیزات و مواد جمع آوری شده و ایستگاه های صنایع دستی را فراهم می کنند. در داخل یک زیستگاه، بازیکن همچنین می‌ تواند امکانات زندگی مانند تختخواب یا میز بسازد، اگرچه اینها صرفاً جنبه پیشبرد اهداف بازی را دارند.

دانلود بازی Subnautica: Below Zero برای کامپیوتر | گیمباتو

هر قطعه ای از تجهیزاتی که می توان آن را ساخت، دستور العمل مخصوص به خود را دارد و بازیکن با دانستن تعداد انگشت شماری از دستور العمل ها، بازی را شروع می کند. بازیکن با اسکن تکه های فناوری یا بازیابی جعبه های داده که در سراسر دنیای بازی پراکنده شده اند، دستور العمل های جدیدی را یاد می گیرد. در کنار مواد خام، یافتن دستور العمل های جدید دلیل اصلی برای کاوش است.

به طور کلی، بازی از بازیکن می‌ خواهد تا از بخش‌ های عمیق‌ تر دنیای زیر آب بازدید کند تا مواد عجیب و غریب، فناوری اسکن و اهداف را بیابد. هدف نهایی بازی در واقع در عمیق ترین نقطه در دنیای بازی قرار دارد. مشکل اصلی دسترسی به بخش های عمیق آب ظرفیت اکسیژن است. در شروع بازی، بازیکن فقط می تواند 45 ثانیه نفس خود را حبس کند و اگر زیر 100 متر شیرجه بزند، اکسیژن را با سرعت بیشتری از دست می دهد. بازیکن باید تجهیزاتی بسازد که به او اجازه دهد برای مدت طولانی تری زیر آب نفس بکشد، مانند مخازن اکسیژن با ظرفیت بالا و همچنین وسایل نقلیه. مانند زیستگاه ها. وسایل نقلیه اکسیژن بی حد و حصری را در اختیار بازیکن قرار می دهند، اما برای تحمل فشار آب در اعماق زیاد نیاز به ارتقا دارند.

دانلود بازی Subnautica: Below Zero برای کامپیوتر | گیمباتو

بازی اساساً در زیر آب اتفاق می‌ افتد، اما برخلاف نسخه قبلی، مناطق زمینی قابل توجهی در شمال دنیای بازی وجود دارد. سازه‌ های قابل کاوش بیشتری برای یافتن هم در بالای زمین و هم در زیر آب وجود دارد که هم به عنوان مکان‌ های کلیدی برای داستان و هم برای نقشه‌ هایی که بازیکن می‌ تواند برای ساختن آنها بیابد. یک چرخه روز و شب وجود دارد که بر دید و آب و هوای پویا تأثیر می گذارد، مانند باد، برف، مه و تگرگ. علاوه بر این بازی ابزارهای جدیدی مانند کلاه ایمنی چراغ قوه، آشکارساز مواد معدنی و مخزن تقویت کننده را معرفی می کند.

در کنار مکانیک های برگشتی مانند اکسیژن، گرسنگی و تشنگی، بازیکنان اکنون دارای یک حرارت سنج بدن هستند که هنگام راه رفتن در خشکی قابل استفاده است. بازیکن به آرامی گرمای بدن خود را از دست می دهد و در نهایت از سرما می میرد، اما می تواند گرمای بدن خود را با پریدن در آب یا ایستادن در کنار منبع گرما دوباره پر کند. عملکرد آن بسیار شبیه به اکسیژن سنج در زیر آب است. در ادمه با دانلود رایگان این بازی از وب سایت گیمباتو با ما همراه باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گیمباتو در شبکه های اجتماعی