logo.gamebato
Artifact یک بازی کارتی است که در آن هر میز شامل 40 کارت و 5 قهرمان است که به سه دسته معمولی، غیر معمولی و
امتیاز:
3.9/5
Artifact یک بازی کارتی است که در آن هر میز شامل 40 کارت و 5 قهرمان است که به سه دسته معمولی، غیر معمولی و نادر تقسیم می شوند. هر

 دانلود بازی Artifact برای کامپیوتر – بازی آرتی فکت

Artifact یک بازی استراتژیک است که توسط استودیو Valve توسعه یافته و در سال 2018 منتشر شده است. این بازی یک بازی کارتی است که در آن هر میز شامل 40 کارت و 5 قهرمان است که به سه دسته معمولی، غیر معمولی و نادر تقسیم می شوند. هر یک از این کارتها در یکی از دسته های رنگی قرمز، سبز، مشکی و آبی دسته بندی می شوند. در تمام بازی Artifact شما هستید و یک میز و حریفانتان که باید هر چه در چنته دارید بیرون بریزید تا بتوانید برنده بازی باشد.

Artifact.banner1

پنج دسته بندی کارتهای این بازی کامپیوتر شامل کارتهای قهرمان، کارتهای سربازان، کارتهای جادویی، کارتهای ارتقا و کارتهای آیتم می شود. کارت قهرمان مهم ترین کارت در این بازی است و هر یک از میزها می تواند 5 عدد از این کارتها را در خود جای دهد. در طول بازی به کارتهایی دسترسی دارید که آیتم هایی را ارائه می دهند که یکبار مصرف هستند. و برخی آیتم ها علاوه بر افزایش قدرت و سلامتی  قابلیت هایی مانند تغییر هدف به بازیکن ارائه می دهد.

کارتهای دیگر در سطحی پایین تر از کارت قهرمان قرار دارند ولی تاثیر گذاری خود را دارا می باشند. سربازان معمولا دارای دو قابلیت هستند. یا قابلیت خاصی ندارند و یا دارای توانایی خاصی هستند که در بخش هایی از مبارزه شما را یاری می کنند. برخی کارتها بر روی تمام دشمنان تاثیر گذارند و برخی روی کارتهایی که در دست دارید موثرند که به آنها کارتهای لحظه حیاتی می گویند و به کمک آنها می توانید نتیجه بازی را عوض کنید و یا مانع از بین رفتن برج هایتان شوید.

Artifact.banner2

دسته اخر کارتهایی که در این بازی استراتژیک کامپیوتر روی میز استفاده می شوند کارتهایی هستند که مربوط به ارتقای مختلف برج ها می باشند. اگر بتوانید از این کارتها بخوبی استفاده کنید، می توان گفت که برای خودتان صاحب سبک شده ایید. در کنار دسته بندی کارتها، هر کارت برای خود یک رنگ از بین رنگ های قرمز، ابی، مشکی و سبز دارد. کارتهای آبی رنگ بیشتر بر روی وارد کردن آسیب قبل از مبارزات و بیشتر کردن کارتهای بازیکنان تمرکز دارد. کارتهای مشکی بر روی ارتقای برج ها و تخریب ساختمان ها تمرکز دارند.

کارتهای سبز را می توان یک کارت یکسان دانست که از تکه های مختلفی تشکیل شده است. کارتهای سبز رنگ توانایی تاثیر گذاری روی کارتهای دیگر را دارند و می توانند ویژگی چند کارت دیگر را افزایش دهند. کارتهای سرخ رنگ تنها بر روی امتیازات فردی تمرکز دارند و این کارتها معمولا در ابتدای بازی به راحتی اجازه کشته شدن دارند.

Artifact.banner3

گرافیک این بازی در حد معمولی است اما از نظر صداگذاری و موسیقی در سطح بالاتری قرار دارد. صداگذاری و دیالوگ شخصیت های این بازی بسیار دلنشین و جذاب است که باعث شده بازی از حالت یکنواختی و سکوت خارج شود. از ان گذشته گیم پلی سرگرم کننده و چالش برانگیز ان را به هیچ وجه نباید دست کم گرفت. در این بازی کسی که بتواند دو برج حریف را از بین ببرد برنده بازی خواهد شد. قسمت اصلی این بازی نبردهای تن به تن میان شما و حریفتان است. اگر به دنبال یک بازی عالی کارتی پر تنش و یک تجربه هیجان انگیز جدید هستید، این بازی انتخاب خوبی برای شماست که می توانید آن را از گیمباتو دانلود کنید.

بازی های مشابه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گیمباتو در شبکه های اجتماعی