logo.gamebato
بقا فقط آغاز است… Resident Evil 4 بازسازی رزیدنت اویل 4 اصلی سال 2005 است. برای سال 2023 مجدداً طراحی شده است تا حالت ترسناک بقا را به ارمغان بیاورد.
امتیاز:
3.9/5
بقا فقط آغاز است… Resident Evil 4 بازسازی رزیدنت اویل 4 اصلی سال 2005 است. برای سال 2023 مجدداً طراحی شده است تا حالت ترسناک بقا را به ارمغان بیاورد.

دانلود بازی Resident Evil 4 برای کامپیوتر | گیمباتو

Resident Evil 4 تازه وارد جوهر بازی اصلی را حفظ می‌کند، در حالی که گیم‌پلی مدرن‌شده، خط داستانی بازسازی‌شده و گرافیک‌های واضح و دقیق را معرفی می‌کند تا این بازی را به جدیدترین بازی ترسناک بقا تبدیل کند که در آن زندگی و مرگ، وحشت و کاتارسیس تلاقی می‌کنند. شش سال از فاجعه بیولوژیکی در شهر راکون می گذرد. مامور لئون اس. کندی، یکی از بازماندگان این حادثه، برای نجات دختر ربوده شده رئیس جمهور اعزام شده است. او رد دختر رئیس جمهور را تا یک روستای منزوی اروپایی تعقیب می کند، جایی که مشکلی وحشتناک با مردم محلی وجود دارد. و پرده از این داستان نجاتِ جسورانه ، پر از وحشت و طاقت فرسا که در آن زندگی و مرگ، وحشت و کاتارسیس تلاقی می کنند، برداشته می شود.

دانلود بازی Resident Evil 4 برای PC | گیمباتو

رزیدنت اویل 4 با گیم پلی مدرن، داستانی دوباره تصور شده و گرافیکی با جزئیات واضح، تولد دوباره یکی از غول های صنعت گیم را نشان می دهد. کابوسی را که انقلاب وحشت بقا را متحول کرد، دوباره زنده کنید. Resident Evil 4 یک بازی کامپیوتری ترسناک بقا است که توسط Capcom ساخته و منتشر شده است. این نسخه بازسازی شده از بازی Resident Evil 4 در سال 2005 است که قرار است در 24 مارس 2023 برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ویندوز و ایکس باکس سری X/S منتشر شود. بازیکنان مامور ایالات متحده، لئون اس. کندی را در ماموریتی برای نجات اشلی گراهام، دختر رئیس جمهور ایالات متحده، از دهکده ای اسپانیایی تحت تسلط Los Illuminados، یک فرقه خشن که یک انگل باستانی را پرستش می کند، کنترل می کنند.

دانلود بازی Resident Evil 4 برای PC | گیمباتو

Resident Evil 4 نسخه بازسازی شده از بازی سال 2005 با همین نام است. این بازی دارای گیم‌پلی تیراندازی سوم شخص «روی شانه» مشابه بازی اصلی است، در حالی که از بازسازی‌های Resident Evil 2 (2019) و Resident Evil 3 (2020) در تولید آن الهاماتی گرفته شده است. انتظار می‌رود که Resident Evil 4 دارای جلوه‌های بصری بهتری نسبت به نسخه اصلی باشد، با فضایی پرتنش تر، طراحی شخصیت‌های پیشرفته تر و پس‌زمینه‌های بهبودیافته نسبت به هر نسخه ی منتشر شده ای تا به امروز. مانند بازی اصلی، بازیکن موجودی منابع خود را با مدیریت یک “محفظه ی پیوست” سازماندهی می کند. بازرگان نیز برمی‌گردد و به بازیکن اجازه می‌دهد تا آیتم‌ها را بخرد، ارتقا دهد و معامله کند. در نبرد، لئون می‌تواند با لگد زدن به دشمنان، آنها را دور بزند، و همچنین می‌تواند با مکانیک‌های جدید جا خالی دادن یا همان Parry، که شامل مسدود کردن حملات اره برقی با چاقو می‌شود. شکی نیست که این عنوان نه تنها از محبوب ترین ها در سری بازی های رزیدنت اویل است ، بلکه همواره یکی از بهترین های سبک تیراندازی سوم شخص ترسناک با داستانی بسیار غنی بوده ، هست و خواهد بود. به محض انتشار هرگونه فایل قابل اتکا و اشتراک گذاری آن را از طریق بخش دانلود همین صفحه از وبسایت گیمباتو در دسترس شما کاربران گرامی قرار خواهیم داد.

Resident.Evil4 .2023.Remake.Banner4.LOGO

دیدگاه‌ خود را بنویسید